Mäkihyppy ja Masturbointi

Onko totta että masturbointi vaikuttaa negatiivisesti Mäkihyppy suoritukseen eritoten ponnistus voimaan?
31310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vierumäellä.....

Äänestä

Kiipe mäkitorniin ja vetää hanskaan,ennen hyppyä.
Sitten vaan hyvä vauhtiasento ja reipas ponnistus,
niin heti leiskauttaa pikkumäestäkin 148 metriä.

Äänestä

Kysy kommentaattori Ahoselta joka puhuu paskaa kilpailusta toiseen ja masturboi samalla

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko totta että masturbointi vaikuttaa negatiivisesti Mäkihyppy suoritukseen eritoten ponnistus voimaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu