lloyd libiso..

näyttää kannuslaiselta joka ainakin ennen kävi usein Monos..
95453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Harvinaisen fiksu kaveri tuo Lloyd Libiso!

Äänestä

Muttei ole kannuksesta tuo kaveri vaan jostain muualta varmaanki joskus käy kannuksesa joskus olen jutellu sen kanssa ihan tosi mukava vaan vähän juoppo mutta ei s e haittaa:)

Äänestä
  • On ollut jo pari vuotta täysin raitis.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    On ollut jo pari vuotta täysin raitis.

    Ei ihan mutta melkein raittiuseuran jäsen,mutta maaseudulta kumminkin se kaveri on kotoisin,siis ihan todellakin fiksu mutta vähän vaan ottaa A ta joskus kun asiat menee silleen vinksinvonksin noh kenelläpä ei menisi elämä potkii joskus toisia enemmän sellasta se on

    Äänestä

Linjaautoasemalla näin mustan miehen Kannuksessa 1984 ja naapurissa oli käynyt ovikoristeita kauppaava samanmoinen joskus 2000-luvun alussa.

Äänestä

Mullikoulussa oli mustia lehemiä jo 60-luvulla ja himangalla oli ollu josain laivasa yön mustia miehiä samohin aikohin.

Äänestä
  • Mutta kannuksesaon tuoreen tutkimuksen mukaan unoversumin tyhymmmät ihmiset

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Mutta kannuksesaon tuoreen tutkimuksen mukaan unoversumin tyhymmmät ihmiset

    Sanoo hän joka ei osaa edes kirjoittaa

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Sanoo hän joka ei osaa edes kirjoittaa

    Ei fiksujen tarvitsekaan osata riittää että heidän ajatuksensa tulee julki.kuten tässäkin tapauksessa vaikka myös sinulla saattoi olla vaikeuksia ymmärtää kirjoitettu sanoma,.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

näyttää kannuslaiselta joka ainakin ennen kävi usein Monos..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu