Radio Nova

Radio Nova olisi paras kanava jos se kuukkeli älyäisi lähteä pois aamuohjelmasta.
11317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Jälleen kerran aloitus jossa vaan heitetään jotain sen enempää perustelematta

Äänestä

Joo, se Kuukka pilaa koko kanavan.

Äänestä

Kannattaa kuunnella Pookia. Se rentouttaa ja poistaa mahdolliset turhat negatiiviset tuntemukset. Ei paljon novat nappaa enää sen jälkeen.

Äänestä

Mä en kuuntele miltään asemalta aamuohjelmia, sen sijaan kuuntelen iltapäivä ja iltaohjelmia sujuvasti monelta eri kanavalta, niin Ylen, Bauerin kuin Sanomankin kanavilta. Aamuohjelmat on suoraan sanottuna pyllystä, puhuvat pelkkää paskaa ja nauravat päälle.

Äänestä
  • Pookilla aamuohjelmakin on kunnossa. Pookin aamu ja Paavo Törmi. Hyvää musaa, ei paskapuhetta, ei naurua, ei kikatusta, ei iltapäivälehtien lukua. Pelkkää asiaa leppoisan rentoon tyyliin.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Pookilla aamuohjelmakin on kunnossa. Pookin aamu ja Paavo Törmi. Hyvää musaa, ei paskapuhetta, ei naurua, ei kikatusta, ei iltapäivälehtien lukua. Pelkkää asiaa leppoisan rentoon tyyliin.

    Niin ehkä, mut se musa ei taas miellytä minua. Eikä sitäpaitsi kuulu täällä stadissa muuten kuin netin kautta.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Niin ehkä, mut se musa ei taas miellytä minua. Eikä sitäpaitsi kuulu täällä stadissa muuten kuin netin kautta.

    Musiikki on minusta juontajaa tärkeämpi osa. Siksi esimerkiksi tuo Pooki on täysin mustalla listalla.

    Äänestä

Toi Kuukka on tosiaan ihan kamalaa kuultavaa, ei vaan pysty vaan on suljettava koko radio.

Äänestä
  • Suosittelen Pookia. On!

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Suosittelen Pookia. On!

    Älä suosittele. Kukaan ei ota tosissaan. Meinasi mennä taas kahvit henkeen. Pooki on melko hyvä vitsi :D

    Äänestä

Kuukka vois siirtyä pookille niin pilais sitte senkin kanavan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Radio Nova olisi paras kanava jos se kuukkeli älyäisi lähteä pois aamuohjelmasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu