Jalkapalloilija

Anonyymi-ap

10

135

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      WOW WOW WOW 💋 tehkää kaljamahat perässä !

    • Anonyymi

      Herättää mukavia ajatuksia.

    • Anonyymi

      On ilo katsella hyvässä kunnossa olevaa kroppaa. Oispa nuorempi !

      • Anonyymi

        Eihän se ole vieläkään liian myöhäistä alkaa treenaan vatsalihaksia kuusikymppisenä. Se vaan on kokopäiväistä työtä kuin Zlatanillakin. Hän alkaa olla liian vanha ja raihnainen jalkapallokentille nuorukaisten vauhtiin.


      • Anonyymi

      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        ''Hän alkaa olla liian vanha ja raihnainen...''

        Kun polvi saadaan kuntoon, tekee taas maaleja Milanossa;)

        https://edition.cnn.com/2022/10/28/football/zlatan-ibrahimovic-future-ac-milan-spt-intl/index.html

        Ikä...se on vain numero:)

        https://fi.wikipedia.org/wiki/Kazuyoshi_Miura


    • Anonyymi

      Oisko tarjolla ?

    • Anonyymi

      Hyvää uutta vuotta ja nimenomaan parempaa vuotta 2023.Itse olen Messi fani. Kuten olin edesmenneen Pele fani. Toki tulen häntä kunioittamaan aina ja lukemaan kaikki lööpit hänestä edelleen. Itse seuraan jalkapalloa, kuin Muodosteluluistelua ja jonkun Verran jääkiekkoa lähinnä jääkiekosta SM.EM. Mm kisat. En siis koskaan elämässäni ihailut jonkun kehonkuvaa .Mutta saahan niinkin tehdä ei ole se keneltäkään pois.terv. Vanha nainen.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Ei auttanut vatsalihakset Zlatania, uutta sopimusta ei enää tehdä Milanin joukkueeseen.
      Voi olla hakusessa uusi ammatti kun koko ikänsä potkinut vaan palloa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      192
      12399
    2. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      355
      12264
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      281
      6596
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      255
      5367
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      209
      3886
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      180
      3695
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      64
      2763
    8. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      179
      2530
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      15
      1942
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      19
      1814
    Aihe