Kokemus kyseenalaisesta toiminnasta. Miksi ei valita samalla hinnalla ja vaivalla luotettava ja asiantunteva isännöitsijä.
Aarre Kettunen Oy Järvenpää
23
1670
Vastaukset
- Anonyymi
Pelottava paluu alalle.
- Anonyymi
Onko kyseessä Kallion alueella toiminut Aarre Kettunen?
- Anonyymi
Tiettävästi on. Upea isännöitsijä. Hallituksen jäsen
- Anonyymi
Aarre isännöinnille
- Anonyymi
Onko joku asiakkaana? Kokemuksia?
- Anonyymi
Tuttu isännöitsijä 😀🤫
- Anonyymi
Ei malttanut pysyä eläkkeellä?
- Anonyymi
Tarviiko ala eläkeläisiä?
- Anonyymi
Jotain väkeä tarvitsisi, tai ihan sama olkoon osa taloista ilman
- Anonyymi
osaavia tarvitaan aina,
- Anonyymi
Vai eläkeläinen tarvii taloja?
- Anonyymi
Aarre, sulla on täysi oikeus jäädä eläkkeelle.
- Anonyymi
En saa tähän isännöitsijään yhteyttä.
- Anonyymi
Erittäin hyvä ja asiallinen kysymys.
- Anonyymi
Osaako joku sanoa, onko Aarre Aarre taloyhtiölle?
- Anonyymi
Eikö isännöintialalla ole eläkeikää?
- Anonyymi
Digitaalista isännöintiä?
- Anonyymi
Eikö tällä kaverilla ole riittävää asiantuntemusta? Harkitaan taloomme.
- Anonyymi
Tulossa haastatteluun.
- Anonyymi
Eiköhän tämäkin firma osteta. Vikoja todellisia tekijöitä.
- Anonyymi
Tätä ei osteta
- Anonyymi
Kokemuksen perusteella en voi suositella.
- Anonyymi
Aika kevyt arvio.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17022195Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant729408Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.277397Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va656250Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3216230SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1805864Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot324898HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.894526Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm974304"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153770