mulla oli kaksi tamponia kun olin ottamassa yhen pois ja huomasin vasta sen sillokn ja toinen oki ollut jo yön yli ja reilusti suositellun ajan yli. mitä pitäisi tehdä ja kuinka useasti sen tss oireet tulevat?
tamponien pitäminen ja monta kerralla
Anonyymi-ap
3
196
Vastaukset
- Anonyymi
En osaa sanoa. Kyllä itse tunnistat jos alavatsakipuja tulee? Mene apteekin kysymään,Saat ilmasta neuvo heti.Mikä estää mennä? Mitä häpeät?
- Anonyymi
Älä käytä enää tuommoisia jakorasian tiivisteitä. Laita ihan oikea Paavo Pesusieni niin johan tuntuu mageelta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1302748
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau562207Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.251773- 1291548
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3641308- 681293
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?721260- 891075
- 90999
- 129942