että teitä edustaa eduskunnassa julkisuushakuinen pelle? Vaalien lähestyessä keksitään kaikenlaisia lapsellisia temppuja julkisuuden saamiseksi !
Mitä pahaa te loppilaiset olette tehneet
7
2467
Vastaukset
- Anonyymi
Siinä voi käydä niin kuin Harryllekin kävi, että se pieni voi kylmettyä.
- Anonyymi
Ymmärrän täysin AP:ta. Mielestäni Loppilaiset ovat itsekkäitä ja omahyväisiä vittuilijoita, joten Heinonen ei ole tuohon mikään poikkeus.
- Anonyymi
Loppilaiset fiksuja- Heinonen kaikkea muuta.
Pitäis nyt kansankynttilä vaan vaatteet päällä,mutta vaalien lähestyessä kaikki keinot käytössä. - Anonyymi
Mä en todellakaan tiedä. Kyllä mua loppilaisena hävettää, kun on tuollainen populistipelle edustamassa. En tajua kuka muu kuin hänen sisäänpäinkääntynyt hovinsa häntä erehtyy äänestämään.
- Anonyymi
No , helvata. Ei nyt " miestä" halveerata,olympia kävijä kuitenkin.Urheilumiehiä . Kukako maksoi matkan.No veronmaksajat tietenkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No , helvata. Ei nyt " miestä" halveerata,olympia kävijä kuitenkin.Urheilumiehiä . Kukako maksoi matkan.No veronmaksajat tietenkin.
Vai kohosivatko kansanhuvit laukalle pöykkölässä.
- Anonyymi
En ole koskaan Heinosta äänestänyt, enkä ääbestä!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?861809Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,171121Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa
Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.981116Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol79982- 92846
Jymyuutinen: Suomen talous kasvaa hurjaa vauhtia
https://www.iltalehti.fi/talous/a/11fba8a8-a7fb-44f4-a58b-f129f6d5bdf5 Akavan pääekonomistin mukaan Suomen kokonaistuot152844Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt51764Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs54761Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv52691- 53684