Avaus saattaa mennä näin:
Katseemme kohtasivat, se oli rakkautta ensi silmäykselllä. Ajatteletko minusta samoin?!
Tämmöinen avaus. Mikä on todennäköidyts että HÄN lukee tuon ja että ymmärtämää että se on hänelle.
Ikävä palsta on vitsi.. Ei voi käsittää..
Mkä virka tällä ikävä palstalla?!
11
240
Vastaukset
- Anonyymi
No mitähä vttua se sulle kulluu? Mene muualle ei tätä pakko ole lukea.
Vaikeeta on palstaa käyttää kun teidän Apinoiden ikävä aloituksia on niiiin VITUSTI!
Siis oikeesti näitä vuodatuksia. Mikä on todennäköidyys että Hän lukee sen?!- Anonyymi
Timmyy kirjoitti:
Vaikeeta on palstaa käyttää kun teidän Apinoiden ikävä aloituksia on niiiin VITUSTI!
Siis oikeesti näitä vuodatuksia. Mikä on todennäköidyys että Hän lukee sen?!Voi kyynel. :) Teenpä pari lisää.
- Anonyymi
Timmyy kirjoitti:
Niin se avohoito toimii..
Suljetuillakin taitavat päästä välillä nettiin.
- Anonyymi
Timmyy kirjoitti:
Niin se avohoito toimii..
Hyvä että sulla on kokemuksia sellaisesta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hyvä että sulla on kokemuksia sellaisesta.
Ad hominem eli myönsit.
- Anonyymi
Vähä-älyisten huvipuisto on tää.
- Anonyymi
Hyvä ja aiheellinen kysymys, timmyy.
https://www.youtube.com/watch?v=wvngXHV4eoI - Anonyymi
Hulluuttta kpko homma
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207081Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1194847L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa634116TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143414Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7072171Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2501567- 671415
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581398Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j561354Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221196