Sain kielteisen vaftsukden, että ei ole hoitosuhdetta kun kävin oulaskankaan sairaalassa otattamassa nesteet pois kyynärpäästä. Käsi turposi ja halusin uuden crp arvon, jotta lääkäri voisi määrätä antibioottikuurin. Sain töykeätä palvelua. Siis sievin terveyskeskus on uys ja se on tyhjänä oleva talo lähestulkoon. En oo nähnyt kuin harvoin lääkärin. No on siellä pätemisen tarpeessa oleva vastaanottovirkailija ja hoitaja josta on valitettu. Onneksi pääsin naapurikunnan lääkärille. Laitoin palautetta tästä.
Crp ja Sievin terveyskeskus
Anonyymi-ap
3
735
Vastaukset
- Anonyymi
Oulaskankaan lääkäri, apteekin väki ja mehiläisen eräs lääkäri, että minun olisi kuulunut päästä verikokeeseen.
- Anonyymi
Olen saanut kirjavaa palvelua. Tämä sievin touhu on aivan käsittämätöntä. Ei mene jakeluun. Soitin vielä sairaalaan ja kerroin tästä, niin sieltä sanottiin, että jehouta lukemaan lääkärin kirjoittaman asian kyynärpäästä. Ei oke hoitosuhdetta tokaisi tämä henkilö. Jos vastaavaa tulee, vien asian varmasti aviin ja tai eoa:lle. Pöyröötä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kaksoisliekki-ihmiset
Kun olette tavanneet kaksoisliekkinne, miltä se on tuntunut? Ole tosi utelias tietämään.2872509Milloin olette tavanneet ekaa kertaa?
Ap vastaa: Viime keväänä maalis/huhtikuun vaihteessa se varmaan oli.891582- 291352
Lupaa mulle nainen rakas
Että otat minuun heti yhteyttä jos jotain sattuu. Pyydän, että et kuvittele olevasi yksin. Minä haluan olla sinulle joku621328Rikos keskellä päivää Suomussalmella
Kaksi henkilöautoa törmäsi Suomussalmella viitostiellä taajaman kohdalla, kun kuljettaja ajoi yllättäen STOP-merkin taka571316Et voi pettää minua nainen
Niin kauan kun ei olla yhdessä. Silti tykkään sinusta. Ehkä me vielä päädymme yhteen, mutta en voi toivoa sulta nyt mitä761233Oletko jo saanut apua mt-ongelmiisi?
Ja onko harhat helpottuneet? Vieläkö tunnet että sinua seurataan, ja kotonasi käydään poissa ollessasi?1791232- 761165
- 531139
Autoilijan epäillään ajaneen useiden ihmisten päälle Ylöjärvellä Mikkolantiellä
Suora lähetys kello 10.40: Ilves/2 isännöi Tampere Unitedia harjoitusottelussa – katso peli selostettuna Ihmiset: Toimi401092