Surullinen mieli edelleen koska

Anonyymi-ap

hän ei mitenkään reagoinut lähettämääni viestiin.
Tietenkään hän ei ole mitenkään velvollinen reagoimaan siihen mitenkään. Mutta mietin vain miksi juuri minä olen hänelle niin yhdentekevä. En olisi kaivannut kuin vaikka jonkun reagoinnin tai peukun kuvan tai jotain. Pelkkä tyhjyys. 😭
Kun puhutaan että se on niin pienestä kiinni antaa hyvä mieli vaikka ihan vain kaupassa tuntemattomille tms. Tää pitää niin paikkansa.💔

22

1005

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Siitä päivästä lähtien olen vain miettinyt mikä just mussa on niin kamalaa ja viallista ettei ehdi ja halua vastata mitenkään.

      😔

      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        🔞 ­­N­­­y­m­­f­o­m­­a­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#177114071

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Banania voi kuoria hyppimällä päällä.

    • Anonyymi

      Jätä omaan arvoonsa tommonen. Tässä sulle iloisia kuvia 🍫🍰🥰🤩🐰🌝🎈💖

    • Anonyymi

      Tökeröä jättää vastaamatta kokonaan. Jätä omaan arvoonsa.

      • Anonyymi

        Olisin toivonut vaikka estämistä jos olen hänelle niin näkymätön.


    • Anonyymi

      Näinhän se hyvä olo ympärillä lisääntyy.

    • Anonyymi

      Olin ainut ja varmasti niin kamala ihminen etten ollut edes parin sekunnin vievän ajan vastaamisen arvoinen.

      💔
      Ihana silti tietää et viime vuosi ainakin hänellä on mennyt hyvin.

    • Anonyymi

      Jos toinen ei reagoi mitenkään, se osoittaa ettei ole kiinnostunut. Unohda koko tyyppi.

    • Anonyymi

      Hän ei ole kiinnostunut eikä halua herättää sinussa turhia toiveita vastaamalla.

      • Anonyymi

        Viestini oli neutraali eikä liittynyt kiinnostuksen osoittamiseen.


    • Anonyymi

      Se nyt on päivänselvää ettei hän ole kiinnostunut. Kyse onkin siitä että satuttaa olla ihminen jolle ei edes voi vastata viestiin.

    • Anonyymi

      Kuulostat aika raskaalle tyypille. Jos joku ei vastaa, niin se tarkoittaa ettei se ole kiinnostunut susta. Jatka elämääsi ja anna hänen jatkaa omaansa

      • Anonyymi

        Tiedän että hän ei ole kiinnostunut . Olen jatkanut elämääni mutta silti purskahtelen itkuun ja on niin paha olla välillä.
        Enpä sille mitään voi että sattuu kun hän ei edes vastannut. Tässä ei ole mitään väliä sillä ettei hän ole kiinnostunut. Vaan se ettei hän vastannut mitään.


    • Anonyymi

      Missä päin tämä tapahtuu?

      • Anonyymi

        satakunnassa


    • Anonyymi

      Tiedän, että tämä "kuulostaa" oudolta kenen vain mielestä, mutta uskokaa, että näinkin voi olla, että viestit eivät tule perille, eli estetään näkemästä niitä. En tiedä kuinka paljon niitä on ns.vedetty välistä pois, jotten niitä näkisi. On olemassa niin vastenmielisiä otuksia, että tehdään mitä vain , jotta toinen pysyisi aina yksin, ettei toinen ikäpäivänä kohtaisi ketään. Pidetään huoli , että kaikkea negatiivista, huonoa,pahaa ja ilkeitä puhutaan. Ihan siksi, koska halutaan hallita toisen elämä täysin, ja joka asiassa. Ja niin helppoa kun se vielä on, kun kohdistuu ihmiseen, jolla ei ole enää ketään kehen luottaa, kelle puhua , keneltä pyytää apua ja väsynyt. Moni sanoisi , miksi et tee ilmoitusta, miksi et tee niin tai näin, no koska elämäntilanne on hyvin vaikea.
      Tahdon vain sanoa, jos joku minulle viestiä laittaisi, sitä tuskin saisin, mutta jos se minulle tulisi, vastaisin aina edes jotain ja varmasti.

      • Anonyymi

        Millä tavalla niitä viestejä vedetään pois? Jotenkin sun somesta hakkeroimallako?


      • Anonyymi

        Höoö höpö juttu.


      • Anonyymi

        Aika kaukaa haettua tekstiä.. Tuskinpa kukaan hyötyy yhtään mitään poistaessaan viestijä.


    • Anonyymi

      Hän on parisuhteessa toisen kanssa ja ei halua viestitellä kanssasi?

    • Anonyymi

      😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

      ❤️ Tyttö, jolla on hellä kieli ja huulet -> https://cum4.fun/?/fi017711407un

      🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      91
      1909
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      277
      1733
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      305
      1540
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      178
      1425
    5. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      88
      1028
    6. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      51
      997
    7. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      56
      977
    8. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      56
      958
    9. 67
      934
    10. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      931
    Aihe