Häiritseekö häntä-heikki tanssin aikana tai ennen tanssia mielestänne keskittymistänne tanssianne edeltävään tai sen aikaiseen suukotteluunne? Entäs tanssin jälkeen?
Häntä-heikki tanssin aikana?
10
242
Vastaukset
- Anonyymi
Luulempa, että yleisemmin vasta jopa jonkin aikaa tanssien jälkeen alkaa häiritä, kun häntä-heikkiasian osaiselle alkaa pikkuhiljaa selvitä, millaisesta häntä-heikistä oli kysymys. Toisinaan saattaa häiritä toki nopeastikin eli jo ennen seuraavia tansseja, jos bestis tekstaa ja kertoo totuuden, mitä tietenkään ei siinä tilanteessa läheskään aina voida millään uskoa todeksi ja pannaan välit kateellisen bestiksen kanssa poikki..
- Anonyymi
Kyllä se häntäheikki häiritsee jos se tulee nuohoamaan erikoismiehen hanuria kun erikoismies yrittää saattaa daamin standardiasentoon.
- Anonyymi
Huomasitko, että nämä sievoisia summia standardikuvioihin ynnä muuhun sensemmoiseen siihen mennessä saavutettujen tanssitunnelmien ylläpitämisen ja entisestään edistämisen kannalta katsoen tuikitärkeään sievoisia summia sekä jo satsanneitten että satsaamista vasta hrkitsevien naisten himoitsemat standardi-kuviomiehet ovat jostain syystä vaienneet tässä keskustelussa tyystin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Huomasitko, että nämä sievoisia summia standardikuvioihin ynnä muuhun sensemmoiseen siihen mennessä saavutettujen tanssitunnelmien ylläpitämisen ja entisestään edistämisen kannalta katsoen tuikitärkeään sievoisia summia sekä jo satsanneitten että satsaamista vasta hrkitsevien naisten himoitsemat standardi-kuviomiehet ovat jostain syystä vaienneet tässä keskustelussa tyystin?
En tiedä huomasiko hän, mutta minä huomasin ja väitän, että sitä voi pitää merkkinä siitä, että erikoismiehet kokivat hyvin tärkeäksi avautua tästäkin asiasta.
- Anonyymi
Näin vähäistä häiriötä aiheuttava häntä-heikki vaikuttaisi olevan jopa jonkin verran kaivattu ilmestys tanssimoissamme? Ainakaan kukaan ei ole todennut, ettei halua enää ikinä nähdä saati kohdata yhtään häntä-heikkiä tanssien aikana eikä tansseja ennen tai sen jälkeen.
- Anonyymi
Jos sinulle ei vielä tullut selväksi niin minä en erikoiskuvioiden erikoismiehenä arvosta häntä-heikkejä.
Minua kiinnostavat standardikuvion omaavat naiset. Toisinaan tarkastelen Thaimaassa standardinaisten erikoiskuvioitakin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos sinulle ei vielä tullut selväksi niin minä en erikoiskuvioiden erikoismiehenä arvosta häntä-heikkejä.
Minua kiinnostavat standardikuvion omaavat naiset. Toisinaan tarkastelen Thaimaassa standardinaisten erikoiskuvioitakin.Niinpä niin nimittäin tuollainen postimyyntimorsianhan tuskin on edes kaltaisellesi miehelle mikään meriitti. Se mikä tässä yhteydessä on eduksesi kuitenkin hieman luettava, on se, että olet jo jollain postimyyntikuvastotasolla halukas myöntämään, että kaikki, mikä niissä postimyyntimorsiankuvastoissa vaikutti liian kauniilta ollakseen totta, oli liian kaunista ollakseen totta.
- Anonyymi
Naisia tämä häntä-heikki ei kommenteista päätellen ainakaan ole missään lava- eikä ravintolakaan tanssiolosuhteissa häirinnyt. Ainoastaan joillain itsekeksimiensä kuvioittensa erikoismiehillä näyttäisi kommenttien perusteella jopa jonkin verran hampaitten koloissa jotain olevan.
Mutta se, että voidaanko häntä-heikki lukea sievoisia summia standardi-kuvioihin ynnä muuhun sensemmoiseen siihen mennessä saavutettujen tanssitunnelmien entisesetäänedistämismielessä jo satsanneitten tai mainittua satsausta vasta suunnittelevien naisten ihanista toimista himoittuihin standari-kuviomiehiin, jää kuitenkin vielä täyttä varmuutta vaille. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinpä niin nimittäin tuollainen postimyyntimorsianhan tuskin on edes kaltaisellesi miehelle mikään meriitti. Se mikä tässä yhteydessä on eduksesi kuitenkin hieman luettava, on se, että olet jo jollain postimyyntikuvastotasolla halukas myöntämään, että kaikki, mikä niissä postimyyntimorsiankuvastoissa vaikutti liian kauniilta ollakseen totta, oli liian kaunista ollakseen totta.
Ei Thaimaassa mitään luetteloita tarvita asiallisten standardikuvionaisten löytämiseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 235138
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r34587- 1031352
Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1361330Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121220- 931094
Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon
Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike19971viekää miehet naiset kunnon treffeille
Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.168865En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.61813- 37779