työsuhdeauto? Enyaq vahvistaa Skodan ylivoimaa
Škoda Octavia on yhä työsuhdeautojen ykkönen. Nyt merkin ylivoimaa vahvistaa se, että Enyaq johtaa täyssähköisten työsuhdeautojen myyntiä.
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/4b34b131-9cd8-4848-af42-09f08b26fac2
Toyota jäi 8 sijalle yariksella. Muita tojoja ei 10 suosituimman joukkoon mahdu.
Mikä on Suomen suosituin
6
126
Vastaukset
- Anonyymi
Koska työsuhdeautosta joutuu verotusarvon maksamaan niin jokainen voi miettiä miksi valita jokin muu kuin Toyota.
- Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17713997d
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Mikä tuo itäkippana aloitus tekee Toyota-palstalla.
Itäautopalsta on skoodille, ladoille, volgille ja muille wartburgeille.- Anonyymi
Itävehje sulkla on housuissa ja siksi se ei toimi!
- Anonyymi
Jotain vikaa (oaljion vikaa) pitää Tojossa olla koska ei keloaa työsuhdeautoksi.
- Anonyymi
Itäautoja ostetaan paljon työsudeautoiksi koska perinteet velvoittavat, skooda vs. Lada.
Halppis ostaa ja helppo hävittää/romuttaa kolmen vuoden käytön jälkeen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit325207Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3934482Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483799KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1322928Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku112480Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212282Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181998Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511972- 1231890
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241449