Iso bailukerho keskellä kaupunkia, eikä maksua vaadita.
Kyse kaupungin sosiaalitukipaketista,
jossa saa pitää hauskaa.
Tavata ihmisiä, pitää hauskaa, tehdä askarreita, viettää aikaa,
toteuttaa projekteja.
Ilmaiseksi.
Lähtisin nyt tanssikerhoon, jos olisi ilmaista, eikä kukaan ajaisi pois
6
156
Vastaukset
- Anonyymi
https://nuorten.hel.fi/tekemista-ja-paikkoja/harrastuksia/tanssi/
https://www.anttitormanen.com/
Noissa on myös täysin ilmaista tanssia. - Anonyymi
No se bailukerhohan on siellä lähimmässä yökerhossa, tosin sinnekin saattaa sen pääsymaksun joutua maksamaan. Lavatanssit on sitten ihan eri juttu.
- Anonyymi
Joisin kaljaa joka päivä jos se olisi ilmaista.
- Anonyymi
Eihä tuolta itse tarvitse ajaa pois. Auton voi jättää parkkiin ja sitten voi mennä erikoismiehen kanssa erikoiskuvioihin.
- Anonyymi
https://www.tampere-talo.fi/tapahtuma/teetanssit/
Täysin ilmaiset tanssit! Teestä joutuu pikkusen pulittamaan.- Anonyymi
Stadissa on myös ilmaiset Teetanssit.
https://oopperabaletti.fi/ohjelmisto-ja-liput/oopperan-teetanssit/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 972157
- 1751462
- 1711337
Sara ja Pyry eronneet?
Pitääkö huhu paikkansa, tietääkö kukaan?Joku kertoi, että olivat tapelleet rajusti Emma gaalan jälkeen ja sen jälkeen Sara poisti Instatililtään kaikk631265Ikävintä on kokea
Kun toinen lähestyy niin sitä itse vetäytyy. Sitten kun itse lähestyy niin toinen vetäytyy. Vähänkuin magneetit jotka hylkivät toisiaan ja sitä ei ede811154Unelmoitko asunnosta lämpimässä? Haluaisitko muuttaa Suomesta esim. Espanjaan?
Kiinnostaisiko sinua muuttaa pois Suomesta lämpimään? Jos kiinnostaisi, niin muuttaisitko vain talviajaksi vai koko vuodeksi ja millaisia kriteerejä s76887Miksi ihmiset ilkeilevät toisilleen anonyymisti?
Ikuisuusaihe, tavallaan, mutta jäin tuota pohtimaan männä yönä. Miksi pitää olla ilkeä mm. palstalla anonyymisti? Miksei voi vain todeta, että olen er159799Millaisista tuoksuista miehet pitää?
Tuli tuosta yhdestä aloituksesta mieleen tälläinen. Eli millainen tuoksu saa miehet sekaisin? Onko se karkkikaupan tuoksu, kukkainen tuoksu,mausteinen93760Sen takia sanoin sen
Että et ottaisi itseesi kun ei ole tarkoitus sinua loukata. Me vain heijastellaan toistemme kipukohtia ja se tuntuu ikävälle.100747