Missä vika kepuleissako ?
..,kun ihmiset eivät langalla viihdy, sitä sopisi kunnan päättäjiksi valittujen miettiä ? voepi äänestäjä jättää äänen toisaallekki ensi kerralla ja pornomestari voijaan muiluttaa kokeeksi vaikka siperiaan.
HYVÄ ME !!!!!!!!
9
817
Vastaukset
- Anonyymi
Dodiin! Kannattas sisäänpäin lämpivien kuntalaisten kanssa katella peiliin. Ja kaikki eivät voi tehdä niitä etätöitä joten kykenevät nostavat kytkintä töiden perässä... That's it!!! P.S. Vaihda jo vttu välillä sitä levyä.....
- Anonyymi
Aloittaja. Mene sinä , missä ei aurinko paista.
- Anonyymi
Aloittaja voisi ihan hyvin mennä Venäjälle, kaltaistensa seuraan!
- Anonyymi
Voe sinua mustan murheen ritaria.
- Anonyymi
Aloittaja osaksi oikeassa, seuraavien kahtien vaalien jälkeen , loput keput kannetaan huosiusniemeen , voisi kepu mennä ostamaan tukijoillensa sydänkipulääkkeitä varastoon, eli nitroja.
- Anonyymi
Puolangalla kepulaisia riittää niin kauan kun pitäjällä yhdessäkään talossa palaa valot.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Puolangalla kepulaisia riittää niin kauan kun pitäjällä yhdessäkään talossa palaa valot.
Johan helpon puoluekannatusmittauksen pukkasit.
Tulevana sunnuntaina 29.1.2023 klo 18.00-18.15 sammuttaa valot talouskeskuksistaan kaikki kepulaiset. Kaikki talouskeskukset, joilla on valoja päällä kyseisenä aikana tunnustavat muuta puoluevakaumusta, kun korruptoitunut kepu. Seuratkaahan naapurinne valaistusta kyseisenä aikana. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Johan helpon puoluekannatusmittauksen pukkasit.
Tulevana sunnuntaina 29.1.2023 klo 18.00-18.15 sammuttaa valot talouskeskuksistaan kaikki kepulaiset. Kaikki talouskeskukset, joilla on valoja päällä kyseisenä aikana tunnustavat muuta puoluevakaumusta, kun korruptoitunut kepu. Seuratkaahan naapurinne valaistusta kyseisenä aikana.Näitkö unta?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1243843Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta193594Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1202526Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten802460Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää532432Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom82390Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole212347Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin632255Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1582246HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364362017