Ihan on liikaa nykyään maito laatuja,ennen haettiin naapurista tonkalla maitoa. Ei ollut mitään kurria,kauppoihin pitäisi saada kermoo ja kurria voisi jokainen lantata sopivan seoksen.
Kurria ja kermoo
10
119
Vastaukset
- Anonyymi
Monenko litran tonkka oli millä haitte maitoa?
Me haettiin 5 litran peilarilla. Ei me tonkka raahattu..tai olisi pitänyt olla maitokärryt.- Anonyymi
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17716072w
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Painu nesteelle piipittään
- Anonyymi
Muistan kuinka mummoni meni isännän kanssa navetan yhteydessä olevaan huoneeseen pyörittämään separaattoria ja kas kermaa tuli! Mummoni kehui isännän kermaa ja pyyhki sitä suupielistä isäntä myhäili vieressä kohennellen housujaan.
- Anonyymi
Vain unelmissas onneton
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vain unelmissas onneton
Et nyt laittanut hymiöitä hymiöpelle?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Et nyt laittanut hymiöitä hymiöpelle?
Osui ja upposi kjäh kjäh 🤣😅
- Anonyymi
Ryyneillä pää sekasin, muuta ei tarvii
- Anonyymi
Mitä ryynejä..kaura.ohra.manna.riisi ...😜🤪
- Anonyymi
Ennen vanhaan puhuttiin lemmen kirnuista mitä lie niissä kirnuttiin? Joskus sellaista oli että limoivat oudosti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1576575- 322362
- 1872119
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101393Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1121360- 731087
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241057Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,291019Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44951Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke11894