Syy mennä Tallinnaan

Viinakauppa.com tarjoaa kaljabäksän hintaan 1,99€ eli kahteen euroon.
6361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miksi asiavastaus katoaa?

Äänestä

Paljonko se bäksä on litroissa?

Äänestä
  • laske itse jos olet jo laskemaan oppinut.

    Äänestä

  • Bäksä eli 7,92 litran lava.

    Äänestä

Hauskaa bäksä-huumoria.

Äänestä

Tarjous tällä hinnalla oli 100 päskän erä joka loppui heti aloituspäivänä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Viinakauppa.com tarjoaa kaljabäksän hintaan 1,99€ eli kahteen euroon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu