Olen ollut pitkään kiinnostunut kokeilemaan miesten välistä ja pari pientä kokemusta onkin jo tullut, mutta ei sellaista mitä olen haaveillut ja fantasioinut.
Olen siis etsinyt sellaista mikä tietää mitä haluaa ja ottaa sen hellästi mutta varmasti. Mutta omat kokemukset on ollut sellaisia että suurinpiirtein kysytään lupaa mitä saa tehdä vaikka asiat on sovittu jo etukäteen ja suurin osa tarjokkaista on pudonnut jo viestiä laittaessa.
Ymmärrän kyllä että kokemattoman kanssa ollaan varovaisia mutta jos on sovittu että sanon kyllä jos joku ei tunnu hyvältä niin sit vaihdetaan juttua.
Ja monelle on ongelma ettei tapaaminen onnistu juuri sillä hetkellä kun elän parisuhteessa ja työnarmonaanina teen kahdessa paikka töitä, vaan pitää sovitella tapaaminen siten että molemmille sopii.
Tästä taisi tulla enemmän valitusvirsi mutta tarkoitus oli enemmänkin kysyä että onko minulla vain käynyt huono tuuri vai eikö vähän kokenut mitä pääsisi ns opettamaan kiinnosta.
Kunnon kokemusta vailla
10
336
Vastaukset
- Anonyymi
Ei kannata homostella. Heteroseksiä sen olla pitää!
Heteropride - Anonyymi
Ei se niin mene, että odottaa toiselta mitä itse haluaisi. On otettava aloite itselle, jos jotain tiettyä asiaa haluaa.
Saldo 2
Saldo 3
Onko joku kiinnostunut viimeistä poistetusta viestistä?
Harmi etten kerinnyt aikaisemmin lukemaan, sen viestin historia oli erittäin lyhyt alle 3 minuuttia, nopeasti ylläpidon botit pelittää.
Mutta 03.23 se oli postattu ja minä kirjaannuin 3.26 ja se oli jo poissa mutta osa löytyy profiilistani.Taitaa kohta saldo olla 4
Älä kerro kaikille sinun fetisseittäsi, tietysti saat sillä Suomessa on sananvapaus kertoa itsestään salaisuuksia.
Saldo 5
viihdearvo paranee- Anonyymi
No niin nouseva luku 6
No silloin pitää alkaa etsimään kumppania joka hoitaa fantasiat.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175063Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1002300- 1351978
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171640"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551246Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu111892Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48831Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.301818Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654