30+ Romantica risteily 13.5.2005

tintti35n

Suuret kiitokset Sarpatille oikein hyvin toimivasta risteily järjestelystä!!Ja kiitokset kuljetus järjestelyistä ja majapaikasta!Huippu hyvin toimittu..no veteraanihan sie ootkin ;) Ja kiitos mahtavasta ja hauskasta seurasta kaikille jotka olitte risteilemässä*masu ihan kipeä nauramisesta*:D piru kun hauskaa porukkoo...ei tää jääkkää mun viimeseksi seilaukseksi!!! ;)

5

3693

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Psychotron

      Oli kiva törmätä osaan teistä "vahingossa". Sattumalta samalla laivalla. Tosi kivaa porukkaa oli kaikki ketä näin. Työporukka unohtui saman tien kun teidän jengiin lyöttäydyin :)

      • petteri76

        Juu sarpatille taas kerran kiitos hauskan matkan järjestämisestä. Ja kaikille mukana olijoille kiitos mukavasta seurasta ;) Pakko se on lähtee taas seuraavan kerran mukaan :D


      • petteri76 kirjoitti:

        Juu sarpatille taas kerran kiitos hauskan matkan järjestämisestä. Ja kaikille mukana olijoille kiitos mukavasta seurasta ;) Pakko se on lähtee taas seuraavan kerran mukaan :D

        kiitos sarpatille mukavasta reissusta ja lisää samnalaisa matkoja ja sama poppoo vaan mukaan


    • Ei näistä saa kyllikseen... Kuka vielä väittää että chataddiktit olis nolife:ja. Ton porukan ei tarvinnu kaupasta elämää kysellä :D Me keikutettiin venettä!

    • jackbauer

      iha jeah matka...mutta kyl olotilat oliki sen mukaset sunnuntaina ku olut maistu viäl lauvantainaki vähä liia hyvi..Thanks Sarkku ja sii juu..))

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      460
      2076
    2. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      163
      1367
    3. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      76
      1232
    4. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      94
      1203
    5. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      114
      1157
    6. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      188
      1154
    7. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      100
      793
    8. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      58
      766
    9. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      47
      753
    10. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      695
    Aihe