30+ Romantica risteily 13.5.2005

tintti35n

Suuret kiitokset Sarpatille oikein hyvin toimivasta risteily järjestelystä!!Ja kiitokset kuljetus järjestelyistä ja majapaikasta!Huippu hyvin toimittu..no veteraanihan sie ootkin ;) Ja kiitos mahtavasta ja hauskasta seurasta kaikille jotka olitte risteilemässä*masu ihan kipeä nauramisesta*:D piru kun hauskaa porukkoo...ei tää jääkkää mun viimeseksi seilaukseksi!!! ;)

5

3693

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Psychotron

      Oli kiva törmätä osaan teistä "vahingossa". Sattumalta samalla laivalla. Tosi kivaa porukkaa oli kaikki ketä näin. Työporukka unohtui saman tien kun teidän jengiin lyöttäydyin :)

      • petteri76

        Juu sarpatille taas kerran kiitos hauskan matkan järjestämisestä. Ja kaikille mukana olijoille kiitos mukavasta seurasta ;) Pakko se on lähtee taas seuraavan kerran mukaan :D


      • petteri76 kirjoitti:

        Juu sarpatille taas kerran kiitos hauskan matkan järjestämisestä. Ja kaikille mukana olijoille kiitos mukavasta seurasta ;) Pakko se on lähtee taas seuraavan kerran mukaan :D

        kiitos sarpatille mukavasta reissusta ja lisää samnalaisa matkoja ja sama poppoo vaan mukaan


    • Ei näistä saa kyllikseen... Kuka vielä väittää että chataddiktit olis nolife:ja. Ton porukan ei tarvinnu kaupasta elämää kysellä :D Me keikutettiin venettä!

    • jackbauer

      iha jeah matka...mutta kyl olotilat oliki sen mukaset sunnuntaina ku olut maistu viäl lauvantainaki vähä liia hyvi..Thanks Sarkku ja sii juu..))

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      393
      988
    2. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      885
    3. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      272
      827
    4. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      74
      727
    5. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      82
      726
    6. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      71
      691
    7. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      645
    8. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      37
      636
    9. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      609
    10. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      44
      607
    Aihe