Onko kellään kokemusta, ja miten nopeasti alkaa vaikuttamaan ja annostus? monesti päivässä.? (Löysin vain annostus painon mukaan mutta en muuta)
Nutrolin senior
2
170
Vastaukset
- Anonyymi
Kuinka nopeasti alkaa vaikuttamaan MIHIN? Eli mitä sinä oikein yrität korjata ylikalliilla öljyllä?
Ja annostus tosiaan painon mukaan. Jos minä löysin kahden sekunnin googlettamisella taulukon, niin mikset sinä löydä? Sitä paitsi se on öljyä, ei sen kummempaa. Senkun annat sitä ihan sen verran kun raaskit noin järkyttävän kallista öljyä kuppiin laittaa. Ihan vastaisuuden varalta vinkiksi, että samansisältöistä tavaraa saa ihan jumalattoman paljon halvemmallakin, niin ei tarvitse rahoittaa noita kusettajia, jotka väittävät jopa kasviöljyille vaikka mitä terveysvaikutusta koirilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot203365Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe122785- 282414
- 421817
- 491555
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101418- 411381
- 81335
- 521253
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2621115