Vuokralle tarjotaan tila varastoksi tai vaikka harrastekäyttöön Espoon Juvanmalmilla. Tila on noin 10m2 ja se sijaitsee kakkoskerroksessa. Tarjoushinta kakkoskerroksessa 127e/kk. Myös isompia tiloja ja ensimmäisen kerroksen tiloja tarjolla.
https://kotteria.com/vuokratilat-paakaupunkiseutu/vuokravarastot/varastot-espoo/
Varastoalueella on tarjolla erikokoisia lämmitettäviä tiloja monenlaiseen toimintaan. Vuokrattavana on parakkitiloja ja eristettyjä merikontteja. Osa parakeista ja konteista sijaitsee katutasossa, jolloin tavaroiden kuljetus varastotiloihin onnistuu kätevästi. Saat pysäköityä auton aivan varastotilan eteen lastauksen ajaksi.
Kaikki treenikset ja bändikämpät ovat käytettävissä 7 päivää viikossa, ympäri vuorokauden. Voit siis soittaa ja harjoitella silloin kuin se sinulle parhaiten sopii. Kaikkiin tereenitiloihin ja bändikämppiin on oma sisäänkäynti ulkoa ja treenikset on sijoiteltu siten, että muiden bändikämppien musiikki ei häiritse harjoittelua.
Tiedustelut ja yhteydenotot Pentti Kotiaho
pentti.kotiaho (at) savantum.com
0415345100
Varasto tai harrastetila Espoo 127e, 10m2
Anonyymi-ap
0
211
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su1548546- 664744
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1484448Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene233972Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko353513Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.423500Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla383388- 483143
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?422901- 492654