Tuttuako väkeä, palstalla... https://aijaa.com/VU8PXB
Tuttuako väkeä
Anonyymi-ap
3106
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei ole tuttu ainakaan minulle.
Ainoan harrastuksensa parissa hääräävä kanan aivoilla varustettu Laardikärsä on selaillut kuumeisesti thainaisten kuvia somesta ja ollut taas löytävinään matchin vaimooni.
Ei mennyt taaskaan maaliin tuo etsintä sinnepäinkään. https://ibb.co/sJdQLQw
Kerro seuraavaksi taas kuinka löysit uima-altaamme bangkokilaisen hotellin esitteestä, mutta siihen olikin vaihtunut vihreät laatat sinisten sijaan ja kerro kuinka olit nähnyt tyttäreni kuvan "kymmeniä vuosia sitten" jossakin?
Sinun aivoistasi ei ole edes sianrehuksi, niin surkea on muistisi ja hahmotuskykysi.
Logiikka on matematiikkaa ja sinulla on surkein logiikka mitä olen koskaan lukenut, mutta jatka selailua, ehkä match vielä löytyy! 8)
2010
Hienoa jos ei ole, olen muuten hieman harjoitellut tuota kuvien etsintää erillaisilla apuohjelmilla joita netti on pullollaan, kuvan alkuperä löytyy yleensä helposti.
Kovasti piipität 2010 laatoista mutta katsos kun laattakuvasi ja varvaskuvasi taustalla ei ole tolppatalo.
Kovin olet innostunut aijaileen tinderisi kuvia ilman omaa naamaasi hänen vierellään koska teillä tuo välimatka on tuhansia kilometrejä.