Onko Tampereella bi/Gay saunaa, jossa voisi tavata samanhenkisiä ihmisiä?
Tampere saunat
Anonyymi-ap
9370
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kiinnostaisi kyllä minua myös
Ei ole eikä sellaista Tampereelle tarvita.
Pitääkö niitä just saunassa tavata??? Eikö muut paikat riitä?
Sauna on aivan muuta varten, että sielä pitäisi rietastella.
Hoidata pääsi kuntoon jos se on mahdollista.
Miten he kuuluvat tähän keskusteluun saunasta?
Onko tämä jokin sinun henkilökohtainen disinformaatio ristiretki heitä vastaan?
Etkö ymmärrä, että liikut tuollaisilla kommenteilla heikoilla jäillä?
Olet tämän kirjoittaja myös "Sinua ei halua kukaan tavata missään paikassa. Ei edes tällä palstalla."?
Parasta kestää palaute jos itse kommentoi noin törkeästi. Olit Sinua ei halua kukaan tavata missään paikassa. Olit ansainnut tuon "hoidata pääsi kuntoon".
Voi kuule, tuo ei ole törkeää nähnytkään tuon erään kommentointiin verrattuna. Kannattaa katsoa asiaa laajemmin. Viitsi edes tähän kirjoittaa mitä hän on suustaan päästänyt. Ja kyllä se ”ristiretki” on toisinpäin.
Tämäkö joka pyysi sinua laittamaan pääsi kuntoon? Sehän on anonyymi ja sinä sitten olet varma että se olisi joka tunnet ja alat nimittelemään ihan nimillä, eiköhän olisi parempi olla hiljaa ja lopettaa kaikenlainen yhdistelyt.
Jos joku on ollut häiriöksi se ei anna sinulle oikeutta häiriköidä toisille anonyymeille, eikä myös ilmoitella nimimerkkejä suomi24:n sääntöjen mukaan.
En usko sinua, että sinua vainotaan, olen sitä mieltä, että itse olet aiheuttanut tämän tilanteen, nyt etsit etsimällä riitaa jonkun anonyymin kommentista ja yhdistelet muita henkilöitä mielikuvituksesi mukaan, joita ei ole aikaisemmin esiintynyt tässä keskustelussa.
Tämän hetkisen tilanteen mukaan olet ihan itse se "ristiretkeläinen sotakirveineen".
Pitää voida nussia joka paikassa. Ulkomailla saunat ovat aikoinaan olleet helpoimpia kohtaamispaikkoja.
On.