Onko Tampereella bi/Gay saunaa, jossa voisi tavata samanhenkisiä ihmisiä?
Tampere saunat
9
232
Vastaukset
- Anonyymi
Kiinnostaisi kyllä minua myös
- Anonyymi
Ei ole eikä sellaista Tampereelle tarvita.
Pitääkö niitä just saunassa tavata??? Eikö muut paikat riitä?
Sauna on aivan muuta varten, että sielä pitäisi rietastella.- Anonyymi
Hoidata pääsi kuntoon jos se on mahdollista.
- Anonyymi
Miten he kuuluvat tähän keskusteluun saunasta?
Onko tämä jokin sinun henkilökohtainen disinformaatio ristiretki heitä vastaan?
Etkö ymmärrä, että liikut tuollaisilla kommenteilla heikoilla jäillä?
Olet tämän kirjoittaja myös "Sinua ei halua kukaan tavata missään paikassa. Ei edes tällä palstalla."?
Parasta kestää palaute jos itse kommentoi noin törkeästi. Olit Sinua ei halua kukaan tavata missään paikassa. Olit ansainnut tuon "hoidata pääsi kuntoon". - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten he kuuluvat tähän keskusteluun saunasta?
Onko tämä jokin sinun henkilökohtainen disinformaatio ristiretki heitä vastaan?
Etkö ymmärrä, että liikut tuollaisilla kommenteilla heikoilla jäillä?
Olet tämän kirjoittaja myös "Sinua ei halua kukaan tavata missään paikassa. Ei edes tällä palstalla."?
Parasta kestää palaute jos itse kommentoi noin törkeästi. Olit Sinua ei halua kukaan tavata missään paikassa. Olit ansainnut tuon "hoidata pääsi kuntoon".Voi kuule, tuo ei ole törkeää nähnytkään tuon erään kommentointiin verrattuna. Kannattaa katsoa asiaa laajemmin. Viitsi edes tähän kirjoittaa mitä hän on suustaan päästänyt. Ja kyllä se ”ristiretki” on toisinpäin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi kuule, tuo ei ole törkeää nähnytkään tuon erään kommentointiin verrattuna. Kannattaa katsoa asiaa laajemmin. Viitsi edes tähän kirjoittaa mitä hän on suustaan päästänyt. Ja kyllä se ”ristiretki” on toisinpäin.
Tämäkö joka pyysi sinua laittamaan pääsi kuntoon? Sehän on anonyymi ja sinä sitten olet varma että se olisi joka tunnet ja alat nimittelemään ihan nimillä, eiköhän olisi parempi olla hiljaa ja lopettaa kaikenlainen yhdistelyt.
Jos joku on ollut häiriöksi se ei anna sinulle oikeutta häiriköidä toisille anonyymeille, eikä myös ilmoitella nimimerkkejä suomi24:n sääntöjen mukaan.
En usko sinua, että sinua vainotaan, olen sitä mieltä, että itse olet aiheuttanut tämän tilanteen, nyt etsit etsimällä riitaa jonkun anonyymin kommentista ja yhdistelet muita henkilöitä mielikuvituksesi mukaan, joita ei ole aikaisemmin esiintynyt tässä keskustelussa.
Tämän hetkisen tilanteen mukaan olet ihan itse se "ristiretkeläinen sotakirveineen".
- Anonyymi
Pitää voida nussia joka paikassa. Ulkomailla saunat ovat aikoinaan olleet helpoimpia kohtaamispaikkoja.
- Anonyymi
On.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tänään pyörit ajatuksissa enemmän, kun erehdyin lukemaan palstaa
En saisi, silti toivon että sinä vielä palaat ja otetaan oikeasti selvää, hioituuko särmät ja sulaudummeko yhteen. Vuod336314- 345783
- 293254
- 452650
- 342574
- 152238
- 372148
- 161906
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons401779En ole koskaan kokenut
Ennen mitään tällaista rakastumista. Tiedän että kaipaan sinua varmaan loppu elämän. Toivottavasti ei tarvitsisi vain ka191737