Jumala on sittenkin olemassa. Nyt sen huomasi Turkin ertokanikin. Kosto on suloinen!
Kostaja iski
Anonyymi-ap
22173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Perikato tulossa.
Örtöcani syyttää varmaan ruotsalaisia maanjäristyksen masinoinnista.
Jospa se olikin Venäjän harhautunut ohjus?
Ei se nyt sentään poraudu 18km:n syvyyteen.
Sitten se olikin Usan muurinmurtaja pommi.
Menkääs pilipali pojat poraamaan toisianne 😘
Tule sinä mukaan, saat olla ensimmäinen.
Harmi ettei voi kalkkunapomo syyttää ameriikkaa , eihän nyt pieni ruotsi osaa maanjäristystä hoitaa, mutta entäs suomi ja ruotsi yhdessä. Vaikeaa se on kyllä selittää turkin kansalle että miksi meidän maahan tuollaista tulee ?
Kuinkahan monta Koraania tuhoutui!
Erdo-kani syyttää varmaan Ruotsia tapahtuneesta.
Taidanpa syödä Turkkilaista jugurttia!
Paljon meni musuja allun piirikuntaan siinä rytinässä. Ikävää jos joukossa kuoli kristittyjä ihmisiäkin.
Maanjäristys tai tulivuorenpurkaus, ihminen on pieni ja voimaton näitä voimia kohtaan.
Sama juttu jos Suomalaiset sotilaat joku vieras valtio suututtaa niin muun maan ihmiset on voimattomia niitä voimia kohtaan..tarkoitan puolustusvoimia.
Tuo on Allahin tahto.
Ilman muuta. Allun parhaat kaverit asuvat Ruotsissa.
Ruotsalaisten ei tarvinnut tuoda kun yksi ohjuspatteri Göteborgin satamaan, niin jo alkoi Turkin maaperä sortua. Aatella jos siellä olis ollut Nato-patteri!
Kuka on Nato-Petteri.
??????????????
Ja heti on Suomi syytämässä avustuksia Turkille samaan aikaan,kun täällä jo hierotaan käsiä, että päästään leikkaamaan köyhiltä!
Huvittavinta oli se, että Ukraina ilmoitti antavansa apua Turkille! Sapliini naukuu koko ajan miten on kurjaa ja kaikkea mahdollista tarvitaan ja sitten ollaan viemässä hyödykkeitä Turkkiin.
Sekä sinusta huvittavinta?
Turkilta rysähti parhaat huumealueet kerralla. Taisi mennä isot varastot, vähän sellaisia viestejä pilvien päällä.
Näinpä. E luuli olevansa joku maailmanvaltias, joka päättää asioista. Mutta Allahpa päätti aiheuttaa "vähän" hankaluuksia kotimaassa E:lle. Ei oo enää aikaa kieroilla ja punoa juonia muille kansoille... Mutta hirveä asia noiden järistysalueiden ihmisille, joku suurempi voima heitä auttakoon!