Pitääkö paikkaansa että pietarsaareen olis tulossa huumeidenkäyttöhuone toimitalolle? Vasemmistohan on kannattanut ideaa.
Piikityshuoneet pietarsaareen
Anonyymi-ap
6
225
Vastaukset
- Anonyymi
toivottavasti jättiruutat että saa överit paremi överit kuin vajarit
- Anonyymi
Minä persuna vaadin myös meille jonkin majan missä voimme partavetemme nauttia.
- Anonyymi
Kyllä meillä kiljupöntöt pöhisee kokoajan eikä tarvi partavettä juoda.
- Anonyymi
Ennen lopullista loppua maailmantapit keräisivät kaikki samoihin huoneisiin. Jeesus meni valmistamaan vaan omilleen ei juuri muille.
- Anonyymi
Sinne vaan, siellähän on muutenkin kaikkea kommareitten ihmetoimintaa. Piikkiä käsivarteen ja punaisella kirjalla päähän.
- Anonyymi
Ja taas on yks narkki tippunu... menispä loputkin
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42859