hyvä känny?

mikä olisi hyvä ericsson? kameraa ei tarvitse olla, koska kuvat kuulema kännyköissä huonoja? kestävä ja hyvä akku plussaa. ylimääräisiä ominaisuuksia ei tarvitse olla mutta ei kai niistä haittaakaan..
1267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joo eli hyvä sony ericsson olis tuo k508i,siin on kylläkin kamera,tosi hyvän laatunen,sattuu vaan oleen silleen ettei kuullemma löydy tällä hetkellä koko suomesta,ite ostin myyjän mukaan viimesen koko maasta edellispäivänä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

mikä olisi hyvä ericsson? kameraa ei tarvitse olla, koska kuvat kuulema kännyköissä huonoja? kestävä ja hyvä akku plussaa. ylimääräisiä ominaisuuksia ei tarvitse olla mutta ei kai niistä haittaakaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu