Yhtysvalloissa ufo ehkä alaskassa

Anonyymi-ap

21

315

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tää on hyvä

    • Anonyymi

      Paras 😂

    • Anonyymi

      Videolla liikutaan aloittajan eli kalibrointimiehen kiinnostus -ja osaamisalueilla ja tämä on käsityksensä tasokkaasta huumorista. Jos kalibrointipojalla on ollut normaalit terveet vanhemmat, he ovat antaneet kalibrointipojan adoptoitavaksi jo varhain ja mahdollisimman kauas, ettei se tule takaisin.

      • Anonyymi

        En ollut minä.


      • Anonyymi

        Kiukuttaako noin kauheesti että onnettoman läpän heittosi saa tuntemaan vain syvää myötä häpeää ?! :) :D


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Tää on siisti

    • Anonyymi

      Amerikkalaishävittäjä ampui ufon alas Kanadan yllä
      Tiedossa ei ole, liittyykö lentävä kohde kiinalaiseen vakoilupalloon tai perjantaina Alaskassa alasammuttuun tuntemattomaan kohteeseen.

    • Anonyymi

      Tilanne tällähetkellä: F22 - 2. Objects - 0.

    • Anonyymi

      Taas uusi tapaus Kanadassa. Mistäköhän mahtaa olla kyse? Nyt uutisoidaan ufosta, mutta ei ufoaluksia ole aiemminkaan kyetty pudottamaan ampumalla.

      • Anonyymi

        Miksei muka olisi?


    • Anonyymi

      Taais uusi tapaus vain tunteja edellisen jälkeen.

      Liittovaltion ja armeijan viranomaiset kertovat, että hävittäjiä ryöstettiin lauantaina tutkimaan tutkapoikkeamaa Montanan pohjoisosassa, mutta mitään ei löytynyt heti. Se tapahtui vain tunteja sen jälkeen, kun tuntematon lentävä esine ammuttiin alas Pohjois-Kanadan yllä.

      Tapaus alkoi noin kello 15.45. MT, kun kaksi F-15-hävittäjää ryöstettiin ulos Portlandista tutkimaan, mikä alun perin vaikutti tuntemattomalta esineeltä. Ilmatila Montanan Havren ympärillä – lähellä Kanadan rajaa – suljettiin hetkeksi.
      Ilmatila on suljettu kohteen vuoksi, joka voi häiritä kaupallista lentoliikennettä, Yhdysvaltain edustaja Matt Rosendale sanoi. Kuvernööri Greg Gianforte ja Yhdysvaltain senaattorit Jon Tester ja Steve Daines vahvistivat myös, että kohdetta valvottiin.

      Ilmatila avattiin uudelleen noin klo 18.30

      Mitään ei löydetty.

      • Anonyymi

        Jos kyseessä oli sotilaskoneen ryöstö niin asialla on täytynyt olla kiinalaiset. Ja tilanne alkaa käydä jo vakavaksi.


    • Anonyymi

      Mistä näitä ufoja tulee? Nyt uusi ufo ammuttu alas Kanadassa.

      • Anonyymi

        Kiinasta. Etkö vielä sitä ole tajunnut.


    • Anonyymi

      SEKIN SAATTAA OLLA KIINALAINEN UFO, VAI OISKO PERÄTI KIINALAINEN TAIKONAUTTI TUULIJOLLA.
      EI USKOISI, ETTÄ JOSTAIN ULKOAVARUUDESTA KETÄÄN ELOLLISTA OLENTOA OLISI TULLUT. MATKAT OVAT PITKÄT JA KESTÄISI MATKATESSA MILJOONIA VUOSIA.

      • Anonyymi

        Aurinkokunnan ulkopuolelta UFO:ja ei ole varmaan näkynyt.
        Linnunradassa jos on 100-400 miljardia tähteä ja yksi tähti muodostaisi aurinkokunnan, paljonhan niitä planeetoja on. Maankaltaisi planeettoja linnunradaassa on, olisihan se hölmöä, että maa olisi ainoa ja ketään asuisi, jotai härveleitä kehitetty millä liikkua.
        Linnunrata yksi lukemattomien galaksien joukossa. Ei ainakaan muualta ole odotettavissa UFO:a.


    • Anonyymi

      Ufo ei pystynyt pakenemaan koska siinä oli heikkolaatuinen ladan moottori.

    • Anonyymi

      Minkälaiset tykit ufoissa on?

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      20
      4814
    2. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      86
      1742
    3. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      288
      1592
    4. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      74
      1554
    5. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      256
      1428
    6. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      135
      1177
    7. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1170
    8. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1109
    9. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      66
      1058
    10. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1054
    Aihe