Saakohan Matias tänä viikonlopuna taas uuden äänestäjän, hihihiii. Kova on jobi, jos pitää useita kymmeniä "haastatella".
Matias tien päällä?
Anonyymi-ap
5
141
Vastaukset
- Anonyymi
Helppo noilla viiksillä nappailla äänestäjiä...
- Anonyymi
Jutan lähtö oli Matiakselle lottovoitto.
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17740782e
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Kyllä nuorena jaksaa. Matias tekee rohkeasti uraa uurtavaa vaalityötä astuessaan rahvaan joukkoon tällä tavoin juorulehtien kitinöistä piittaamatta.
- Anonyymi
Rahvaan? Sinusta siis yliopistossa opiskelevat nuoret naiset ovat rahvasta?
Ylimielinen on sossujen porukka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881297Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341038- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75846
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54822Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39774