vika

tiedättekö mikä on vikana jos auto savuttaa tosi paksua valkoista pakokaasua ja todella paljon?
auto on Daihatsu Charade vm.80-83.
4543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

noissa joissa on automaatti ryyppi nii se savuttaa kylmänä ehkä 4 min mutta sitten pitäs lakata tai sitten on kanspahvi menny,se selviää kun käytät koneen kuumaks ja sammutat katot öljykorkkin sisäpuolta onko siinä sellasta valkosta mönjää ,jos on nii uus pahvi tilalle ja lysti jatkii !tuota kansi hommaa epäilen eniten...valitettavasti

Äänestä
  • siin ei oo automaatti ryyppyy ja mäkin luulen et kansi pahvi on rikki.

    Äänestä

älä välitä vaan aja niin kauan ku auto kulkee ja sen jälkeen hinnat auton jonneki mettää ja unohdat sinne. ja uus auto alle

Äänestä
  • ehei japsi kolmipyttyjä pitää käyttää silkkihansikkain vaiha se charade mun altoon saman verran kuttyjä muttä äkäsempi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


charade kirjoitti:

tiedättekö mikä on vikana jos auto savuttaa tosi paksua valkoista pakokaasua ja todella paljon?
auto on Daihatsu Charade vm.80-83.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu