Voisin lähettää Steen Christenssenille pienen rahalahjoituksen vankilaan hyvin tehdystä työstä.
Steen Christenssen VAPAAKSI!
4
273
Vastaukset
- Anonyymi
Ehdottomasti kunniapalkinto Christensenille. Saisi noita tällaiseen rikollisjärjestöön kuuluvia useammin näkyä kaduilla tapettuina. Onneksi suunta on oikea ja tulee lähivuosina taas näkymään.
- Anonyymi
Tanskalainen aloitti tärkeä työn, harmi että on ollu niin vähän vastaavia sankaritekoja.
Onneksi poliisista löytyvät ict-rikolliset, keskusrikospoliisi ja supo etujoukoissa on järjestäny sairailla rikoksillaan niin monia terrori-ryhmiä, ja yksittäisiä kostoiskujen suunnittelijoita ja joukossa ilahduttavan monia toteuttajia, että on mahdotonta tämän rikollisjärjestön kaikkia estää.
Ja ansaittuja ovat, toivottavasti rikoksia tehneet ovat uhrien joukossa eikä pelkästään ulkopuolisia. - Anonyymi
Kyllä!
Steen on Suomen poliisien sortamien/vainoamien ihmisten SANKARI!- Anonyymi
Itse ainakin juhlin melko suuresti, kun seuraavia kertoja lukee uutisista että on poliiseja ammuttu päähän missä tahansa, mieluiten poliisiasemilla joilla nykyiset säälittävimmät rikolliset mätämunat aiheuttaa kansalaisille häirintää laitteisiin.
Jos olisi edes muutamien havaintoja, mutta kun on tuhansia. Hautoihin vaan koko poliisiorganisaatio, niin kauan kun kyseisestä rikollisjärjestöstä löytyy yksikään joka rikoksia tekee.
Kannustettava on että Sten Christensenin kaltaisia sankareita tulee esille tähän maahan ja nopeesti näitä valtion rikollisia teloittamaan!!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 686892
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on636803Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1485456Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist504503En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204099Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53680- 373258
- 283183
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris762792Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....
Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta402269