Moi!!!! pliis vastatkaa sano jotain koodeja mitä tiiät miten esim saan naisen nuoren tumaan??? mistä saa imuroituu sims2!!!
AUTTAKAA MITEN SAAN MUMMON NUOREMMAX!
6
5295
Vastaukset
- Elephantti
Tavoitepalkinnoista löytyy semmonen elämän eliksiiri, joka nuorentaa kait jotain kolme päivää, mut sun simillä täytyy olla tavoitepalkki kullalla tai platinalla, koska muuten se sun simi vanhenee kolme päivää.
- Angela
Mutta nuorentaako elämän eliksiiri enää vanhuksesta aikuiseksi? En ole varma, mutta olen käsittänyt, että enimmillään voi eliksiirillä nuorentua tietyn ikävaiheen alkuun, ei enää edelliseen ikävaiheeseen takaisin. Tiedä sitten?
- University
Angela kirjoitti:
Mutta nuorentaako elämän eliksiiri enää vanhuksesta aikuiseksi? En ole varma, mutta olen käsittänyt, että enimmillään voi eliksiirillä nuorentua tietyn ikävaiheen alkuun, ei enää edelliseen ikävaiheeseen takaisin. Tiedä sitten?
Tietääkseni sillä boolprop testingcheatsenabled true koodilla saa laitettua nuoreks aikuiseks. Ku laittaa ton koodin ja painaa shift pohjassa simiä, tulee valikko. Siellä on jossai "set age young adult" tai joku vastaava. En kyl tiiä voiks mummot enää nuorentua nii paljo...
- soze
nuorennettua (tai vanhennettua)..
Tuolta saa sen modin
http://www.insimenator.net/viewtopic.php?t=7
Yliopistoon on oma versionsa kyseisestä modista, joten älä lataa tuota, jos sinulla on lisäosa.
Siellä on kolme erilaista pakettia, missä on eri toimintoja, joten valitse niistä mieleisesi. Se, millä saa nuorennettua simin, on InSIMenator 1.6 OBJ.zip.
Tässä laitteessa on monia ominaisuuksia. Kun klikkaa laitteen keskiosaa, saa vaihtoehdoiksi mm. kaksoset, alienraskauden, viikatemiehen lapsen (grimpregnation) ja lapsen jopa itsesi kanssa. HUOM. Tässä voi myös keskeyttää raskauden!
Tuolia klikkaamalla voi mm. tappaa siminsä 9 eri tavalla ja ohjata vierailevaa simiä.
Vasenta reunaa klikkaamalla pystyy vanhentamaan simin sekä määrittämään iän (eli nuoremmaksi tai vanhemmaksi), ikäkauden keston, ja määrämään viikonpäivän..
Oikeaa reunaa klikkaamalla pystyy vaihtamaan kuntotasonsa, parantaa kouluarvosanoja, uudelleennimetä, tavoitteen vaihtaminen jne.. - Anonyymi
sielä tavoite palkki jutussa on se lahja juttu nii sielä on sellani nuoruus litku
- Anonyymi
Ei se kauheesti ees nuorenna
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-83122904Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko1972796Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy522401Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1661474Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa
MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har171182Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?
Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään481166- 58853
Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!
Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j13834- 19789
- 77774