nakuhaku

Minkälaista pyörää suosittelisitte N.4000-6000 euron väliin.nakupyörä ois hakusessa ei alle 600 kuutioista.Honda cb sevenfifty kiinnostaa tai vastaava.Kertokaa kokemuksia omista pyöristä.
2549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

-96 mallinen Sevenfifty,tuontipyörä 30.3.-05 tullissa näytetty ja sitten rekisteröity.Tähän mennessä olen ajanut 2000 km,eikä ainakaan vielä kaduta ostokseni.Koneessa riittää vääntöä hyvin, voi ajella viitosvaihteella taajamanopeuksia(laillisia).Venttiilit säätyvät hydraulisesti,
huoltaminen helppoa.Ajoasento mukavan pysty,tilaa satulassa myös matkustajalle.Kulutus
n.5 litraa/100 km.Että tämmöinen tapaus....

Äänestä
  • on Kawasaki ZR-7 vm 2001.Mukava pyörä ajella.Peruspyörä perustekniikalla ilman ihmeellisyyksiä.Mulla on ollu pyörä vuoden verran eikä ole ollut mitään vikoja.Näitä pitäis olla kaupankin ihan mukavasti juuri sun hintaluokassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Minkälaista pyörää suosittelisitte N.4000-6000 euron väliin.nakupyörä ois hakusessa ei alle 600 kuutioista.Honda cb sevenfifty kiinnostaa tai vastaava.Kertokaa kokemuksia omista pyöristä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu