Nyt kannattaa ehdottomasti ennakkoon jo tilata pian myyntiin saapuva uusi renault tuoteperheeseen kuuluva uusi henkilöauto! Auto ei varmasti myöhästy ja siinä on lukuisia huippuluokan varusteita mitä ei kilpailijoista löydy.
Tilaa siis heti Renault olkiluoto3 ydinhybrid. Vakiona lukuisia huippuvarusteita esim. Hansikaslokerosta löytyvä pikalähete niuvaan. Lisäksi valmis resepti jolla saa apteeksita 800buranaa jos jostain syystä tulee ongelmia jotka aiheuttaa päänsärkyä jota ei tietenkään tule!
Tilaa siis heti renault.fi
Terve olen Renault maahantuoja
2
176
Vastaukset
- Anonyymi
Jos sen voi suoraan Olkiluoto kolmosesta ladata roikalla, niin onhan se silloin jo muihin verrattuna ylivoimainen ja varmaan tulee halvaksi kun edullisella ydinsähköllä lataa ja varmistaa, että ei ole vuotoja ja jos on, niin voihan sitä olla ruiskulaite matkassa, jolla sentraalisoi päästöt, että eivät leijaa aivan holtittomasti. Tuskin ne Rafaelit kuitenkaan tulevat Ranskasta avuksi, mutta onhan meillä hyvät ilma ja maavoimat. Ei moni varmaankaan tiedä mitä tämä sentraaminen on? kansa on niin todella tyhmää, se on viimevuosina tullut erityisen selväksi.
Kyl maar siinä uudessa on hyvät ajo-ominaisuudet ja ei ruostu. Valtava etu, jos suora yhteys Niuvaan ja valmis resepti jo osto hetkellä, eipä tarvitse renu lääkäreitä vaivata, ottaa vain buranaa ja säteilee kuin Naantalin aurinko tai paremminkin kuin se Olkiluoto.
Kyllä ranskalaiset ovat mahtavia insinööörejä ja osaahan ne vispata vaikka minkälaista soossia siellä keittiössään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Petteri Orpo on satusetä
Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi422998Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj872896SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis1602812Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis2012095- 1121968
Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta
Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä141954Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle
Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi501579Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li371554Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön3691415- 871061