Yhtiö tekee sontaa rakentamalla ja kusettamalla nappulaa pitäisi panna yhtiönjohto 50vuodeksi työleirille vedellä ja leivällä.Tekis kutaa kultapossukerhon pojille!!!
nnnnnnnnnccccccccccnnnnnnnnccccc
4
617
Vastaukset
- Anonyymi
Kerroppa mitä kyseinen yhtiö on tehnyt väärin?
- Anonyymi
Yhtiö ei noudata mitään säännöksiä vaan naputtelee mitä huvittaa kieroja seiniä väärään paikkaan asennettu väliseinä ovi ei aukea 90 astetta !!Muuttaessa asunto oli kuin sikala eli tehty ei millään mitään väliä tyylillä!!!Pelkkää vanhaa Neuvosto sontaa,jos yli 40kpl rakennus virheitä niin kyllä surkeata on!!!!!!!!!!
- Anonyymi
Yhtiö ei noudata mitään rakennuslainsäädöksiä vaan rakentaa vanhaa Neuvostoajan kolhoosi asuntoja!On se kiva kusettaa ison yhtiön tavallista Suomen kansaa!!Iso aina nujertaa pienen!Härski kusetus yhtiö!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo räyhää: kansan on muututtava
Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san3153704Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell322048Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.451664- 931596
Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1011344- 1451205
- 811094
Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1001090Ootko A-nainen vielä vihainen?
Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja92858Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.61797