Helenin asiakadpalvelu on ollut pysyvästi TILAPÄISESTI jumissa. onkohan kaikki asiakaspalvelijat siirretty pysyvän tilapäisesti sopimusmarkkinointiin. Samojn kulutustiedot ovat jumissa jatkuvasti niin kuin nytkin jo monta päivää.
helenin asiakaspalvelu
Anonyymi-ap
2
234
Vastaukset
- Anonyymi
Mulla on näkynyt kulutustiedot toistaiseksi (😜) voimassa olevalla sopimuksella toimitetussa sähkössä viimeiset kuukaudet muutamassa tunnissa edelliseltä päivältä.
Viime vuonna tiedot tuli välillä myöhässä. Ilmeisesti siitä syytä mittari vaihdettiin.
Kävin katsomassa myös Data Hubissa ja sinnekin tiedot tulivat myöhässä sekä välillä tuli arvioitu kulutus joillekin tunneille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 961589
- 741394
- 501317
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041208- 531196
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9955- 36817
- 60761
- 49754
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41725