Tunnisteletko viestejä, etsitkö täältä jotain?

Anonyymi-ap

Näyttää ettei täällä liikuskele "pareja", huhuilut menee ristiiin. Etsitkö palstalta jotain? Omiko viestejä? Osuuko ikinä kohdalleen?

7

186

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En etsi, joten en ole seurannut huhuiluja. Joskus aikaisemmin olen kyllä vähän silläkin silmällä lukenut. Pitäisi olla jonkinlainen viritelmä tekeillä, että tulisi sellainen mahdollisuus mieleen.

    • Anonyymi

      Ei mitään intressiä tunnisteluun.

    • Anonyymi

      Kyllähän se elämä tapahtuu iha tosielämässä. Anonyyminä täällä huutelu ei tuota mitään enempää mahdolliseen suhteeseen tai virittelyyn. Itse enemmänkin haen vertaistukea tai vain tuntojen purkua jos sille tietylle ei voi tai uskalla naamatusten sanoa totuuksia.

    • Anonyymi

      Joskus etsin ja toivoin jopa että hän lukisi kirjoituksiani (harvemmin enään kirjoitan mitään). Nyt uskon ja olen lähes varma ettei hän lue tai koskaan ole lukenutkaan koko palstaa. Hän ei ole lesbo, tuskin edes bi. Joskus siis olin luulevinani muuta, ehkä ajattelin ujoksi myöhäisheränneeksi tmv. Elin haavemaailmassa, tiedän ja toivon ettei tähän kukaan mitään ilkeää vastaa. Vastasin vain kysymykseen.

      • Anonyymi

        Näitä lukiessa on vuosien varrella tullut vaikutelma, että aika moni tekee saman erehdyksen. Hyvä että olet päässyt eteenpäin.


    • En tunnistele, enkä etsi mitään. Lähinnä keskustelua olen haeskellut, ehkä jonkinlaista vertaisryhmääkin, onnistumatta kuitenkaan.

      Vaan toivotan hyvää kevättä ja onnea ihmissuhderintamalle. Teen harppauksen takas hapekkaaseen maailmaan. Aikansa kutakin. 🙂

    • Anonyymi

      Ei täällä ole nykyään mitään menoa. Toista oli silloin alkuaikoina.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      92
      5542
    2. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      57
      3671
    3. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      63
      3022
    4. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      52
      2233
    5. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      61
      1996
    6. Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa

      Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.
      Maailman menoa
      304
      1957
    7. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      47
      1626
    8. Mitä meidän välillä

      Tulee tapahtumaan vai tuleeko mitään?
      Ikävä
      96
      1521
    9. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1407
    10. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      11
      1378
    Aihe