Näyttää ettei täällä liikuskele "pareja", huhuilut menee ristiiin. Etsitkö palstalta jotain? Omiko viestejä? Osuuko ikinä kohdalleen?
Tunnisteletko viestejä, etsitkö täältä jotain?
7
216
Vastaukset
- Anonyymi
En etsi, joten en ole seurannut huhuiluja. Joskus aikaisemmin olen kyllä vähän silläkin silmällä lukenut. Pitäisi olla jonkinlainen viritelmä tekeillä, että tulisi sellainen mahdollisuus mieleen.
- Anonyymi
Ei mitään intressiä tunnisteluun.
- Anonyymi
Kyllähän se elämä tapahtuu iha tosielämässä. Anonyyminä täällä huutelu ei tuota mitään enempää mahdolliseen suhteeseen tai virittelyyn. Itse enemmänkin haen vertaistukea tai vain tuntojen purkua jos sille tietylle ei voi tai uskalla naamatusten sanoa totuuksia.
- Anonyymi
Joskus etsin ja toivoin jopa että hän lukisi kirjoituksiani (harvemmin enään kirjoitan mitään). Nyt uskon ja olen lähes varma ettei hän lue tai koskaan ole lukenutkaan koko palstaa. Hän ei ole lesbo, tuskin edes bi. Joskus siis olin luulevinani muuta, ehkä ajattelin ujoksi myöhäisheränneeksi tmv. Elin haavemaailmassa, tiedän ja toivon ettei tähän kukaan mitään ilkeää vastaa. Vastasin vain kysymykseen.
- Anonyymi
Näitä lukiessa on vuosien varrella tullut vaikutelma, että aika moni tekee saman erehdyksen. Hyvä että olet päässyt eteenpäin.
En tunnistele, enkä etsi mitään. Lähinnä keskustelua olen haeskellut, ehkä jonkinlaista vertaisryhmääkin, onnistumatta kuitenkaan.
Vaan toivotan hyvää kevättä ja onnea ihmissuhderintamalle. Teen harppauksen takas hapekkaaseen maailmaan. Aikansa kutakin. 🙂- Anonyymi
Ei täällä ole nykyään mitään menoa. Toista oli silloin alkuaikoina.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-83643923Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2523091Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy672523Kuka lääketeollisuuden lahjoma "professori" on tämän takana
Lääkäri Ari Miettinen on otettu kiinni poliisin toimesta. Ari on avoimesti tuonut esiin lääketeollisuuden bisneksen vast41805Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1821570Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa
MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har251570Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?
Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään661513Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!
Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j161129- 611032
- 94988