...perinteiseen tyyliin vai tulevatko lähetykset sen sijaan nettistriimin kautta jonkinlaisen tietokonelaitteen näyttöön?
Myös ikäluokkanne kiinnostaa, haluaisin tutkia eri sukupolvien tottumuksia.
Katsotko TV:tä säännöllisesti kanavina TV-laitteelta...
3
242
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä tämä boomeri katsoo ohjelmat "lineaarisesta" televisiosta vapaasti näkyviltä kanavilta, maksukanavia ei ole eikä tule. YLE Areena on ainoa lähde, jota joskus peilaan televisioon. Että semmosta.
- Anonyymi
Normaali antennikanavilta joko suoraan tai tallennettuna.
Netin kautta sitten jos tallennus epäonnistuu tai on jäänyt syystä tai toisesta tallentamatta. Ylen kanavilla ei ole niin väliä, mutta mainoskanavat katsoo ehdottomasti mieluummin tallennettuna.
40+, ei maksullisia palveluita käytössä - Anonyymi
Hybridimenetelmillä dna hubilla sekä toisessa paikkaa perinteisellä digiboksilla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä951995Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2861827Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3141631Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1951499Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931071- 511027
- 291006
- 57994
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤56988- 67954