Saattaisin olla käytettävissä siittäjäksi.

Lähipiirissä tapahtuneiden äkillisten menehtymisten ja kaiken lukemani jälkeen uskallan tavata näissä merkeissä valitettavasti vain korona rokottamattomia naisia..

Itse jätin myrkyt ottamatta ja edellytän samaa sinulta. Uskomatonta, että maailma todella meni tällaiseksi ja että tähän on tultu.

Kaiken tämän maailman pahuuden keskellä jos voin antaa lapsia kunnolliselle vastuulliselle ja rehelliselle naiselle, niin se on todella merkityksellistä.. Lapsissa on tulevaisuus..Uusi elämä ja uusi alku. Toivottavasti kykenet huolehtimaan lapsesta ja sinulla on toimeentuloa riittävästi pärjätä yksin elättäjänä.

Voit kirjoittaa minulle, jos haluat tutustua ja edetä asiassa. Ehkä olet se ketä haluan auttaa.

2

387

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kannattaa käydä luovuttamassa klinikalla ja toivoa parasta. Se on paras tapa. Ei tarvitse riidellä elatuksesta kenenkään kanssa.
      Luovuttaminen ilman klinikalla tehtäviä juridisia papereita on liian riskialtista.

      Voit rajata luovutuksen vain rokottamattomiin.

      Itse olen rokottamaton.

      • Minä en luovuttele klinikoille mitään.
        Lapsia kuuluu tehdä luomumenetelmin.
        Kaikesta tässä maailmassa ei tarvitse väenvängällä yrittää tehdä epäluonnollista ja epänormaalia friikkeilyä.

        Klinikat = Rahastuslaitoksia.

        Uskon ja kunnioitan myöskin luonnonvalintaa. Tarkoittaa sitä, että luonnotonta lisääntymistä klinikoilla keinottelemalla ei tulisi kenenkään harjoittaa. Se johtaa vain geeniperimän rapistumiseen populaatiossa kun lisäännytään lääkkeiden ja hoitojen avulla. Luonto on tarkoittanut, että vain aidosti lisääntymiskykyiset yksilöt lisääntyy.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      154
      13535
    2. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      74
      9804
    3. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      99
      9172
    4. Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee

      – Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k
      Maailman menoa
      21
      8159
    5. Giorgia Meloni vs Riikka Purra

      Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk
      Maailman menoa
      40
      6783
    6. 150
      6195
    7. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      72
      4308
    8. Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä

      Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri
      Maailman menoa
      24
      3415
    9. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      39
      3407
    10. En lähde armeijaan enkä siviilipalvelukseen

      Maanantaina telkan uutisissa toistamiseen kerrottiin tästä luuserista, joka kärsii muka "masennuksesta", mutta nauraa rä
      Maailman menoa
      401
      1300
    Aihe