Saa Kiinalaisen vakoilusatelliin lukemaan vaihka Nykiläisen kädestä sanomalehteä.
AI tarkennus
Anonyymi-ap
13
170
Vastaukset
- Anonyymi
Ollut ehdotus että pankkikorttien numero ei prässättäisi enään kortiin vaan tehtäisiin hologarmmilla, jotta sitä ei pystisi lukemaan kameroilla.
- Anonyymi
Hyvä idea!
- Anonyymi
Se olisi asiaa!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se olisi asiaa!
Windows on kamala!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Windows on kamala!
Kyllä minä niin mieleni pahoitin kun windows antoi savumerkit.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Windows on kamala!
Kyttää vaappuakin!
- Anonyymi
Katsooko ne pyllymajaankin.
- Anonyymi
Näkeekö ne pyllymajaankin?
- Anonyymi
kyllä.
- Anonyymi
näkee ne.
- Anonyymi
Sen löytää hajun perusteella.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sen löytää hajun perusteella.
Iskikö tressi 🚬
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomessa on meneillään boomereiden kosto
1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä1062981Petteri Orpon kommentti persujen väkivaltaan?
Hiirenhiljaa taas on, kun Tampereella persulahkon ääriosasto pahoinpiteli kantasuomalaisen tytön. Missä on pääministeri1542106IPCC romahtaa
Mitenkäs tässä nyt näin kävi? Ilmastohourimoinnin tukijalka myöntää, ettei mitään ilmastokatastrofia olekaan. Eikös tääl632072Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al381749- 1461430
Pelolla pakottaminen
Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha624986- 99880
- 50744
- 77723
- 55707