Kerokaahan millä palikoilla olette korvanneet vanhan patteri kierron säätimen.
Parma10 patterin säädin
13
277
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattais ensin kysyä valmistajalta
- Anonyymi
😂paluu menneisyyteen
- Anonyymi
Juu, aikakoneella
- Anonyymi
Ei kai siinä erikseen ole kierron säädintä?
- Anonyymi
Juuri aloituksen kaltaisista asioista se EU sen remonttipakon toteutti.
- Anonyymi
Ei todellakaan aloituksen kaltaisista. Ne ovat kyllä vieläkin energiatehokkaita
- Anonyymi
Patterikierron?
- Anonyymi
Alotuksessa tarkoitetaan varmaankin. Parma10 koneessa olevan lämmityspatterin 2 tie venttiiliä.
- Anonyymi
Minä laitoin tulopuolelle patteriventtiilin ja siihen toimilaite, huonetermostaatilla
- Anonyymi
Miksi nykyinen pitäisi korvata?
- Anonyymi
Kone manuaali käytöllä, automaatit ei toimi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kone manuaali käytöllä, automaatit ei toimi
No sitten laittaa tuommoisen lämpötilasäätimen ohjaamaan vanhaa kunnon hehkulamppukäyttöistä AutoMixiä, tai nykyaikaista 230V vahapatruuna-toimilaitetta, joka käyttää vesiventtiiliä.
https://www.ebay.com/itm/163413482647
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096926Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1034618L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa473908TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133304Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6621950- 661308
- 91279
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2021275Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551273Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481240