Lapseni on hinkunut sähköpyyhekumin perään jo monta päivää. Tietääkö joku onko järkevä ostos ja mistä kannattaa hankkia?
Kannattaisikohan tämmöinen sähköpyyhekumi hankkia?
9
260
Vastaukset
- Anonyymi
http://Endlessschoolsupplies.bigcartel.com/product/electric-rubber
Kysyin äskön mistä lapseni haluiaisi sen tilata ja se lähetti mulle tämmösen linkin. Onko tää luotettava sivusto? Halvalla toi lähtis mutta tuleeko perille?- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17774597i
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Tosiaan todella laadukas tuo sähköpyyhekumi. Itse tilasin samalta sivustolta pari viikkoa sitten. Katselin ja tuolla oli halvimmalla. Kannattaa ehdottomasti hankkia lapselle koska auttaa esimerkiksi koulussa. Toivottavasti auttoi edes vähän.
T: 29-vuotias mies - Anonyymi
Kaikille jotka nyt miettii että kannattaako tommoinen ostaa niin voin hyvin suositella. En ole muuta kumia sen jälkeen käyttänytkään eikä hintakaan oo paha jos tilaa tolta sivustolta johon tuo linkki vie! Joten kaikki ye jotka nyt mietitte niin tilatkaa vaikka ihan kokeilumielessä niin mäkin alunperin tein.
T: Eetu 13v - Anonyymi
Ye=te🤣
- Anonyymi
Miten päivä on menny
- Anonyymi
Aivan päin sanonko mitä aamulla kun lähdin kouluun niin kaaduin ja verta vuoti kädestä ja polvesta ja sitten mä vielä v**** myöhästyin siitä hel***** bussista kun piti mennä kotiin laastaria laittamaan.
T: Eetu 13v - Anonyymi
Päivä mennyt ihan hyvin tulin just jalkapallo treeneistä
T: Eetu 13v - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Päivä mennyt ihan hyvin tulin just jalkapallo treeneistä
T: Eetu 13vMitä hittoa toi en oo oikeesti mä! Kuka täällä feikkaa mua? En ees harrasta jalkapalloa!
T: OIKEA Eetu 13v
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1436209- 292180
- 1872049
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101213Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.701181- 731037
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241027Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,24942Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty42917Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla
Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I12795