Huomio Tanskaan menijät

Anonyymi-ap

Huomio suomalaiset ja erityisesti lapsiperheet jos suunnittelette lomaa Tanskassa tänä kesänä. Yksinkertaisesti älkää menkö näin sairaaseen maahan lomalle. Tanska on tänä päivänä sairastunut ahdasmielinen ja kylmä maa joka elää petoksesta.

Suurin vaara suomalaisille on majoittua seuraaviin hostelleihin. Lehdet kirjoittivat hiljan kuinka suomalaiset matkustajat jotka ovat majoittuneet kyseisiin majoituspaikkoihin ovat saaneet matkan jälkeen kotiinsa aiheettomia veloituksia luottokortilta jopa tuhansia euroja.

- next house
- steel house (steal house)
- downtown hostel

Edellä mainitut hostellit ovat keskittyneet ryöstämään ja pahoinpitelemään lähinnä suomalaisia turisteja. Kyseisiä hostelleja hallitsee maahanmuuttarikolliset ja taustoja tästä asiasta kun lukee seuraavasta täältä:

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17450210/tanska-jarjesti-kansanaanestyksen-ja-jarjestaa-kaikista-tarkeista-asioista

Kannattaa myös tutustua tähän kuinka jopa USA varoittaa matkustamasta tänä päivänä Tanskaan

https://medium.com/@palle.rasmussen/danmark-feels-bad-55599204b5ea

5

384

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Next housessa matu siivoojat varastelevat asiakkaitten tavaroita. Next housen henkilökunta koostuu pääasiassa ulkomaalaisista maahanmuuttajisa juuri niistä joita Tanskan hallitus on jo alkanut poistaa maasta kovalla kädellä. Kyseinen hostelli väärentää itsestään positiivisia kehuja verkkoon vaikka on todellisuudessa hävityksen kauhistus hotelliksi. Suomalaiset kiertäkää kaukaa kyseinen paikka

      Steel house on saman omistajan toinen ala arvoinen hostelli, eivät suosi käteistä maksuvälineenä siksi koska skimmaavat asiakkaitten luottokortteja ja lähettävät aiheettomia korttiveloituksia asiakkaille sen jälkeen kun nämä ovat palanneet takaisin suomeen. Hostelli on erittäin huono. Ei kestäisi terveysviranomaisten lähempää tarkastelua.

      • Anonyymi

        Next house ja Steel house ovat jo interpolin tiedossa. Suomalaiset älkää käyttäkö kyseisiä hostelleja


    • Anonyymi

      Tanska on tänä päivänä rikkonainen rikollinen ja epävakaa maa lomakohteeksi. Suomalaiset käyttäkää järkeä jos mielitte lomalle tuonne hornantuuttiin.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä

      IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi
      Maailman menoa
      318
      2923
    2. Mihin sinussa haluan koskea

      Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä
      Ikävä
      56
      2655
    3. Kerro nyt jotain

      Itsestäsi minkä haluaisit kaivattusi tietävän?
      Ikävä
      120
      1712
    4. On tämä meidän ikäero jo turhan suuri

      Kannattaisi tutustua samanikäisiin.
      Ikävä
      118
      1440
    5. Toisen ihmisen sydämellä

      leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo
      Ikävä
      146
      1390
    6. Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."

      Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://
      Suomalaiset julkkikset
      30
      1293
    7. PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan

      kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki
      Ammattiliitot
      149
      1238
    8. Mitä ajattelet kun

      Katsot kaivattuasi silmiin? Mitä näet silmissä?
      Ikävä
      69
      1090
    9. Millaisena luonteena

      Pidät kaivattuasi??
      Ikävä
      74
      1089
    10. Olen otettu, mutta turhaan kulta testailet

      Sinua minä vaan ❤️
      Ikävä
      70
      1030
    Aihe