DEMARIT OSAA BILETTÄÄ

Jollain tavoin kummastutaa meidän Pääministerin syrjähypyt,ja oman puolueen Mäkysen kanssa yhdessä..
Missä oli Pääministerin puoliso?
Onhan se sanontakin.
Niinni tutkimattomat ovat herrojen tiet?
3215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Menee mauttomuuden puolelle tuollainen.
Viimmekerralla oli kaula järsittynä, kun biletti(jauhojegin) kanssa.
Nyt sama äijä keikkui mukana, mistähän nyt oli järsittynä. Avioero häämöttää, kun pääministeri vakassi on loppu. Siihen asti omaukko jaksaa, mutta sitten saa monon kuvan ahteriin.

Äänestä

Onko se letkuohjattava jalkaantunut taas tekemään vaalityötä opiskelijaneitojen sekaan vai onko tämä avaus tehty nk. vanhalta pohjalta?

Äänestä

Onneksi pitänyt puhuttelun Lintilälle alkoholin käytön ongelmista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jollain tavoin kummastutaa meidän Pääministerin syrjähypyt,ja oman puolueen Mäkysen kanssa yhdessä..
Missä oli Pääministerin puoliso?
Onhan se sanontakin.
Niinni tutkimattomat ovat herrojen tiet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu