Muistakaahan äänestellä eduskuntaan Pasi Viheraho, numerohan on 120. Tiedätte ketä äänestää jotta saadan suomen valtio kuntoon!
Eduskuntavaaleista
Anonyymi-ap
3
144
Vastaukset
- Anonyymi
Ai miten niin tietää ketä äänestää? Ei pelkkä nimi sano mitään, varsinkaan kun ei ole mitenkään tuttu, tuskin täältä päinkään. Jos itseään mainostaa, niin kannattaisi kertoa jotain arvoistaan ja tavoitteistaan, ja myös puolue on se mikä kiinnostaa. Vaikuttaa aika laiskalta hommalta kun olettaa lukijan itse lähtevän ottamaan selvää mikä tyyppi siellä numeron takana on ja mistäpäin.
- Anonyymi
Ota selvää, tuo elämään jännitystä. Sitä sinä kaipaat jos on aikaa suomi24 kommentoida heti aamulla herättyään klo 7.33!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 18011299
- 565381
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html462627- 382301
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131811Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,441735Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta381393Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v371319Tulemmeko hyvin
Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s61226Otavassa tapahtuu!
Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut261159