Muistakaahan äänestellä eduskuntaan Pasi Viheraho, numerohan on 120. Tiedätte ketä äänestää jotta saadan suomen valtio kuntoon!
Vastaukset 3
- Anonyymi
Ai miten niin tietää ketä äänestää? Ei pelkkä nimi sano mitään, varsinkaan kun ei ole mitenkään tuttu, tuskin täältä päinkään. Jos itseään mainostaa, niin kannattaisi kertoa jotain arvoistaan ja tavoitteistaan, ja myös puolue on se mikä kiinnostaa. Vaikuttaa aika laiskalta hommalta kun olettaa lukijan itse lähtevän ottamaan selvää mikä tyyppi siellä numeron takana on ja mistäpäin.
- Anonyymi
Ota selvää, tuo elämään jännitystä. Sitä sinä kaipaat jos on aikaa suomi24 kommentoida heti aamulla herättyään klo 7.33!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092300Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???26954- 71902
- 103896
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha568830- 82728
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik25624- 64606