Todella surullinen juttu ja niin itkettää kun ajattelen hänen kärsinyksiään. Tänään siis tieto että Kertsin Compoy on delannut. Kova oli elämä hönellä ja kevyitä multia hänelle. Hän näki lapsensa, molemmat poikansa yli 10 vuotta sitten viimeksi. Nyt eivät he tapaa tpisiaan enää koskaan..
Kertsin Compoy on kuollut
8
253
Vastaukset
- Anonyymi
Tosiaan laittaa miettimään. Kova oli hänellä kohtalo, ei voi edes käsittää kärsimyksen määrää. Elämä on joillakin vaikeaa, hirveää vääryyttä ja pahuutta tapahtuu, valitettavasti. Onneksi murheet eivät enää hänen mieltään paina. Tuska ovat poissa.
- Anonyymi
Hirvittävä kohtalo joutua omista lapsistaan eroon. Hän varmasti teki kaikkensa, jotta olisi pystynyt olemaan lastensa kanssa. Hävisi taistelun ja viina vei sitten mukanaan.
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17783966y
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Ihminen on usein yksin massojen keskellä, Surullinen myös poikiensa puolesta, jossain vaiheessa tulee viesti sydämeen menetetystä äidistä ja hänen tuskastaan.
- Anonyymi
Niin kauan kuin ihminen on elossa, on toivoa tavata omat lapsensa.
- Anonyymi
Aihe- otsikko on "Kertsin Compoy on kuollut"
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aihe- otsikko on "Kertsin Compoy on kuollut"
Elvis elää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Elvis elää
Aihe- otsikko on "Kertsin Compoy on kuollut"
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322269Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749486Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297470Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806315SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825950Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344966HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084620Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014376Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo862049Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k791345