Kello tulee kaksi yöllä, ja naapurista kuuluu nainnin jumputusta ja ÄÄNIÄ! Miks ne ei voi harrastaaa vaikka perhosten keruuta tai postimerkkeilyä, niinkuin kunnon ihmiset! Ja ovat jo ihan vanhojakin,,, melkein 40 vuotiaita!!
NAAPURI HARRASTAA
seksiä
114009
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Eikös jumputuskin ole ääntä. Vai tarkoitatko sillä asuntosi heilahtelua?
Että harrastavat seksiä vaikka ovat jo melkein 40-vuotiaitakin... Voi hyvää päivää..:D Sulla on sitte varmaan aikamoinen hoppu harrastaa paljon seksiä nyt, jos mielestäsi niinkin iäkkäänä kuin "melkein 40-vuotiaana" seksiä ei enää harrasteta :D
Ehkäpä he eivät seksuaalisen halun iskiessä harrasta perhosten keruuta taikka postimerkkeilyä siitä syystä, koska ko. puuhat eivät tyydytä ihmisen perustarpeisiin kuuluvia seksuaalisia tarpeita. Vähän sama kun sanoisi jollekin jolla on hillitön veskihätä, että syö vaikka hampurilainen, se helpottaa. Toisin sanoen: panetuksesta ei parane postimerkkeilyllä.
Melkeen 40-vuotiaita... Ei jumankekka, ihan uskomatonta...:D
ja huono provo lisäksi!
Ilmoita taloyhtiöön tai poliisille tai voit myös laittaa lapun naapurillesi kyseisestä asiasta.
mene metsäÄn vuodeksi.
Ihan hyvä niin kauan kuin se on naapurin HARRASTE, mutta kun se on AMMATTI, häiriö on suurempi.
jos on noin vaikeeta.
Muistahan sitten kun olet melkein 40-vuotias, että et enää harrasta seksiä! Silloin kun "olet jo niin vanha"! Ja jos erehdyt sitä tekemään, niin älä helvetissä ainakaan ääntä päästä kurkusta tai liikuta paljon peppuas! Ja varminta on ostaa (jos et jo omista) pumpattava-Barbara, ainakin on hiljainen!
jos sattuisit asumaan minun naapurissani, niin sitten sitä jumputusta vasta saisitkin kuunnella ja minä olen sentään jo 56 vuotias.
Mutta minulla kun sattuu nyt olemaan sitä aikaa, lapset lentäneet maailmalle ja olen itse eläkkeellä, nyt sitä seksiäkin on sitten aikaa harrastaa, hih..
-Muuta Lappiin
-Osta pumpattava barbara huomaat kuinka kivaa se todellisuudesa on
-ÄlÄ missään nimessä muuta asumaan kerrostaloon,koska siellä on elämisen ääniä,jopa seksiä
-Hanki jo se kauan kaivattu elämä..
-Olethan tarkistanut,että sinulla on lääkitys kunnossa ja yhä lääke resepti voimasa,jos ei niin käänny oitis lähimmän lääkärin puoleen.
-Ilmeisesti olet syntymä sairas...
Eiväthän he ole edes vanhoja. Mitäs se nyt naapureille kuuluu jos naapurissa naidaan? Mekin harrastetaan seksiä näin jouten ollen kuin muinaisina nuoruuden päivinä.