Tämä ei vaikuta hyvältä.
Kuulin loppuosan ET kanavoinnista jossa ET kertoi että harmaat ovat luoneet toistaiseksi 5 hybridirotua. Harmaiden ja heidän hybridirotujensa nykyinen tavoite on luoda kuudes hybridirotu risteyttämällä maapallon ihmiset jo olemassaolevien hybridien kanssa ja korvaamalla maapallon nykyinen väestö hybridiväestöllä. Kyseessä on siis väestönvaihto ja sehän on yksi invaasion muoto, eikö niin? Me olemme heille siis resurssi jonka he haluavat käyttää omien suunnitelmiensa toteuttamiseen.
ET invaasio
8
204
Vastaukset
- Anonyymi
Mut jos ihmisen sielut siirtyy näihin hybrideihin. Niin se on vähän kuin upgrade.
- Anonyymi
Ihmiskeho on ET/harmaat, Zeta-tietoisuudessa vain sielun/hengen astia... muokattavissa...
Ja samaa on tapahtunut aikaisemminkin - nykyihminenkin on tällaisen rodunkohennustyön, jalostuksen tulos.
Siihen aikaan' ET osapuoli loi kaksi hybridiä joiden myöhemmät jälkeläiset,- säilyneessä kirjallisessa kuvauksessa: "Jumalan pojat, yhtyivät ihmisten tyttäriin."- Anonyymi
<< Ihmiskeho on ET/harmaat, Zeta-tietoisuudessa vain sielun/hengen astia >>
Tämä käsitys on hyvin merkittävä ero ihmisten ja ET olentojen välillä. Meidän nykyisessä kulttuurissamme ihmisen identiteetti (kokemukseen perustuva, käsitykseen perustuva, vallalla olevaan tieteen paradigmaan perustuva, kasvatukseen perustuva) on että ihminen on aineesta rakentunut keho. Ufo-miesten ja -naisten (kokemukseen perustuva, käsitykseen perustuva, vallalla olevaan tieteen paradigmaan perustuva, kasvatukseen perustuva) identiteetti on että hän on sielu.
Yksi peruste lisää sille käsitykselleni että avoimen julkisen kontaktin volyymi on muutamaksi kymmeneksi vuodeksi rajoitettava hyvin pieneksi. Me tarvitsemme aikaa tietojemme, teknologiamme ja kulttuurimme päivittämiseen, muutoin meitä viedään kuin pässiä narussa.
- Anonyymi
Mikä tekee sielusta ihmisen sielun?
Jotkut sielut ovat kehittyneempiä kuin toiset. Saavatko he paremmat kehot käyttöönsä, yksinoikeudella?
Miksi kaikki ihmiset tänä päivänä ovat ovat samaa, toistaiseksi viimeistä kehitysastetta. Mikä päätti edellisten kehitysasteiden olemassaolon?- Anonyymi
"Jotkut sielut ovat kehittyneempiä kuin toiset"
Jospa eläimilläkin on alkeellinen sielu.
Ja ihmisillä eri laatua oleva sielu tai kehittyneempi kuin eläimillä.
Ja uffo miehillä olisi vielä kehittyneemmät sielut kuin ihmisillä. Tai jopa eri laatua.
??? - Anonyymi
- "Mikä tekee sielusta ihmisen sielun?"
Ihmisestä ei voi sanoa mistä kenenkin sielu on kotoisin, onko se ET-lähtöinen tai mihin tilaan se täältä palaa. Jeesus on oiva esimerkki, miten ihmiskeho toimii tarvittaessa hyvin eri kehitystasoisille henkiolennoille/sieluille.
Moni on täällä karmallisista syistä, kehittymässä, kokemassa, jotkut suorittaa osansa laajempaa suunnitelmaa / tehtävää. Jokaisen elämälle on asetettu jokin tavoite ja tarkoitus. - Anonyymi
- "Miksi kaikki ihmiset tänä päivänä ovat ovat samaa, toistaiseksi viimeistä kehitysastetta. Mikä päätti edellisten kehitysasteiden olemassaolon?"
Nykyihminen, Homo sapiens on monien aikaisempien ihmisrotujen sekoittuma.
Kun eri rotujen kehitysasteet ovat lähellä toisiaan ne ovat lisääntymiskykyisiä keskenään. Pienempi ryhmä "katoaa" sulautumalla suurempaan tai kahdesta tai useammasta ryhmästä risteytyisi ajan mittaan lopulta kokonaan uusi vallitseva populaatio, kuten nyt nykyihminen. Tai pieni ryhmä jää vielä eristyksiin vuosituhansiksi jonnekin ja lopulta katoaa (luonnolliset syyt, luonnon katastrofit, sisäsiittoisuus, taudit).
Molemmista, sulautumisesta kuin eristyksestä esimerkkinä kehitysaste neandertalin-ihminen, sulautuminen ryhmään homo sapiens. Nykyihmisissä on "1–4 prosenttia neandertalilaisen geenejä."
- Anonyymi
Wingmakers mukaan myös sielulla on oma " DNA".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1024487Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/743821243- 1861052
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1091032Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna85921Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47901- 64891
- 64856
Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk11852Onko se niin
Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta64826