ET invaasio

Anonyymi-ap

Tämä ei vaikuta hyvältä.

Kuulin loppuosan ET kanavoinnista jossa ET kertoi että harmaat ovat luoneet toistaiseksi 5 hybridirotua. Harmaiden ja heidän hybridirotujensa nykyinen tavoite on luoda kuudes hybridirotu risteyttämällä maapallon ihmiset jo olemassaolevien hybridien kanssa ja korvaamalla maapallon nykyinen väestö hybridiväestöllä. Kyseessä on siis väestönvaihto ja sehän on yksi invaasion muoto, eikö niin? Me olemme heille siis resurssi jonka he haluavat käyttää omien suunnitelmiensa toteuttamiseen.

8

204

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mut jos ihmisen sielut siirtyy näihin hybrideihin. Niin se on vähän kuin upgrade.

    • Anonyymi

      Ihmiskeho on ET/harmaat, Zeta-tietoisuudessa vain sielun/hengen astia... muokattavissa...

      Ja samaa on tapahtunut aikaisemminkin - nykyihminenkin on tällaisen rodunkohennustyön, jalostuksen tulos.
      Siihen aikaan' ET osapuoli loi kaksi hybridiä joiden myöhemmät jälkeläiset,- säilyneessä kirjallisessa kuvauksessa: "Jumalan pojat, yhtyivät ihmisten tyttäriin."

      • Anonyymi

        << Ihmiskeho on ET/harmaat, Zeta-tietoisuudessa vain sielun/hengen astia >>

        Tämä käsitys on hyvin merkittävä ero ihmisten ja ET olentojen välillä. Meidän nykyisessä kulttuurissamme ihmisen identiteetti (kokemukseen perustuva, käsitykseen perustuva, vallalla olevaan tieteen paradigmaan perustuva, kasvatukseen perustuva) on että ihminen on aineesta rakentunut keho. Ufo-miesten ja -naisten (kokemukseen perustuva, käsitykseen perustuva, vallalla olevaan tieteen paradigmaan perustuva, kasvatukseen perustuva) identiteetti on että hän on sielu.

        Yksi peruste lisää sille käsitykselleni että avoimen julkisen kontaktin volyymi on muutamaksi kymmeneksi vuodeksi rajoitettava hyvin pieneksi. Me tarvitsemme aikaa tietojemme, teknologiamme ja kulttuurimme päivittämiseen, muutoin meitä viedään kuin pässiä narussa.


    • Anonyymi

      Mikä tekee sielusta ihmisen sielun?

      Jotkut sielut ovat kehittyneempiä kuin toiset. Saavatko he paremmat kehot käyttöönsä, yksinoikeudella?

      Miksi kaikki ihmiset tänä päivänä ovat ovat samaa, toistaiseksi viimeistä kehitysastetta. Mikä päätti edellisten kehitysasteiden olemassaolon?

      • Anonyymi

        "Jotkut sielut ovat kehittyneempiä kuin toiset"

        Jospa eläimilläkin on alkeellinen sielu.

        Ja ihmisillä eri laatua oleva sielu tai kehittyneempi kuin eläimillä.

        Ja uffo miehillä olisi vielä kehittyneemmät sielut kuin ihmisillä. Tai jopa eri laatua.

        ???


      • Anonyymi

        - "Mikä tekee sielusta ihmisen sielun?"
        Ihmisestä ei voi sanoa mistä kenenkin sielu on kotoisin, onko se ET-lähtöinen tai mihin tilaan se täältä palaa. Jeesus on oiva esimerkki, miten ihmiskeho toimii tarvittaessa hyvin eri kehitystasoisille henkiolennoille/sieluille.
        Moni on täällä karmallisista syistä, kehittymässä, kokemassa, jotkut suorittaa osansa laajempaa suunnitelmaa / tehtävää. Jokaisen elämälle on asetettu jokin tavoite ja tarkoitus.


      • Anonyymi

        - "Miksi kaikki ihmiset tänä päivänä ovat ovat samaa, toistaiseksi viimeistä kehitysastetta. Mikä päätti edellisten kehitysasteiden olemassaolon?"

        Nykyihminen, Homo sapiens on monien aikaisempien ihmisrotujen sekoittuma.
        Kun eri rotujen kehitysasteet ovat lähellä toisiaan ne ovat lisääntymiskykyisiä keskenään. Pienempi ryhmä "katoaa" sulautumalla suurempaan tai kahdesta tai useammasta ryhmästä risteytyisi ajan mittaan lopulta kokonaan uusi vallitseva populaatio, kuten nyt nykyihminen. Tai pieni ryhmä jää vielä eristyksiin vuosituhansiksi jonnekin ja lopulta katoaa (luonnolliset syyt, luonnon katastrofit, sisäsiittoisuus, taudit).
        Molemmista, sulautumisesta kuin eristyksestä esimerkkinä kehitysaste neandertalin-ihminen, sulautuminen ryhmään homo sapiens. Nykyihmisissä on "1–4 prosenttia neandertalilaisen geenejä."


    • Anonyymi

      Wingmakers mukaan myös sielulla on oma " DNA".

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      102
      4487
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      382
      1243
    3. Missä mustasusi on?

      Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
      Ikävä
      186
      1052
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      109
      1032
    5. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      85
      921
    6. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      47
      901
    7. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      64
      891
    8. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      64
      856
    9. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      11
      852
    10. Onko se niin

      Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta
      Ikävä
      64
      826
    Aihe