Oon lauta ja hävettää!!

Anonyymi-ap

Moi!
Oon 13v tyttö joka on aivan lauta. Oon yrittänyt saada painoo ja läskiä et rinnat vois vähä kasvaa ja perse. Painoo on tullu mut siis läski menee vaa mahaa eikä reisii, rintoihi tai perseesee. Kaverit haukkuu mua laudaks ja nauraa vaa. Reidet on jotai tikkuja ja näyttää normaalilta istuessa. Perse iha lättänä apuaaa miten saada muotojaaaaaaaa?!?!?

2

243

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos olet oikeasti teini, etkä teiniä esittävä aikuinen mies, niin neuvoni on, että odota. Vartalo muuttuu iän myötä.

      Ja anna pitkät sellaisille kavereille jotka huomauttelevat rintojen ulkomuodosta. Se on seksuaalista häirintää, joka on tämän vuoden alusta ollut kiellettyä ja johtaa sakkoihin.

    • Anonyymi

      Pienet ja hoikat tytöt ovat näteimpiä, ja saavat kiistatta enemmän kehuja osakseen kuin isotissiset tytöt. Jos joku sanoo muuta, se on kateutta. Älä välitä sellaisista ihmisistä. Näin se oikeasti on.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      303
      9612
    2. Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja

      Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve
      Kommunismi
      9
      2878
    3. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      264
      2163
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      113
      2009
    5. SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918

      kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,
      Maailman menoa
      87
      1566
    6. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      144
      1477
    7. Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa

      Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..
      Ikävä
      133
      1448
    8. Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset

      Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U
      Maailman menoa
      31
      1203
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      93
      1026
    10. Uusi mahdollisuus

      Mitä tekisit toisin, jos saisit siihen mahdollisuuden?
      Ikävä
      71
      961
    Aihe