Tuulivoimaloiden alta? Kyllä kuntien kaikenlaisen matkailutoiminnan voi unohtaa.
Ei osata laskea, mikä kannattaa.
Lähteekö best park Perhosta
5
1364
Vastaukset
- Anonyymi
Pitäisikö riistalinja muuttaa sähkölinjaksi, kun eränkäynin edellytykset muuttuu tuulimyllyjen välistä puikkelehtimiseksi?
- Anonyymi
Ei täällä mitään matkailun edellytyksiä ole ollutkaan. Mutta kun näihin juttuihin saa projektirahoituksia ja sitä kautta palkollisia.
- Anonyymi
Lähtee, mutta lähdöllä ei ole mitään tekemistä tuulivoiman kans. Lähtee koska ei löytynyt yrittäjää joka pyörittäisi ja hoitaisi aluetta.
Alue on kunnan rakentama ilman hankerahaa, kalusteet BestParkin.- Anonyymi
Ja kun ei ollut asiakkaita, niin ei löytynyt yrittäjää. Eipä siinä moni oleskellut. Olisikohan Halsuan helmi liian lähellä palveluineen? Käyttikö Perho n.100 000€ alueen infraan , vai muistanko väärin.
- Anonyymi
Täysin kuolleena syntynyt ajatus ja umpisurkea paikka. Voisi sopia koiranäyttelyjen pitopaikaksi.? Koiraharrastajiahan Perhossa riittää.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1928765
- 114698
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka523730Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1043096Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv952742Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t62518Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121798- 441485
Golffarit kehityksen jarruna
Nyt kun yritetään saada kivitippua toimimaan niin golffarit iskee puukolla selkään joka asiassa. Majoituspalveluja maino131339Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos651317