häälehden kannessa oleva puku

Hei saattuuks jollain olemaan häät-lehti 2003? Kannessa on puku, jossa on toispuoleinen pitsinen poolo, jossa on vain yksi hia. Minkä firman puku mahtaa olla?
3726
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Puku on Cymbelinen 2003 mallistosta :)

Äänestä

Villisilkki-liikkeestä löytyy tämän vuoden
Cymbelinen mallistosta puku nimeltä
"Syracuseaf" Puvussa on pitsiä toisella olkapäällä, toinen on avoin.
Näin puvun naimakaupat.com galleriassa ja se oli
selaimeni muistissa. Soita Villisilkkiin ja
kysy, koska en pukua enää löytänyt uudelleen.
Voihan se olla, että ne ovat uniikkikappaleita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias kirjoitti:

Hei saattuuks jollain olemaan häät-lehti 2003? Kannessa on puku, jossa on toispuoleinen pitsinen poolo, jossa on vain yksi hia. Minkä firman puku mahtaa olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu