Sataman teollisuusalueella sotkettu laiva ja spray sotkut lisääntyneet kokkolassa. saako poliisi tekijän kiinni?
Spray ilkivaltaa satamassa ja kokkolassa
17
419
Vastaukset
- Anonyymi
https://www.keskipohjanmaa.fi/uutinen/656171 satamassa todella tarkat kamerat
- Anonyymi
Mahdollisen terroruhan takiahan alue aidattiin. Spreijauksessa on kyse ainoastaan vandalismista.
- Anonyymi
Miten terroristit muka pysyy loitolla jos vandaalit pääsee noin helposti sisälle
- Anonyymi
Pohjanmaan kytät ei saa tekijää kiinni ikinä juovat liikaa donitsi kahvia hahaaaa
- Anonyymi
Tekijä on ovela kettu, käyttää kolmea eri tägiä, ettei kukaan voi päästä jäljille. Isoihin töihin TRA, PUB ja PFR, liikennemerkkeihin ja keskuksiin vain yksi. Lumessa työskentelyn ikävä puoli on jäljet jotka johtavat tekijän 39-40 kokoisen kalossin jäljet suoraan koivuhaka/mesilä akselille... ehkä jopa perille?
- Anonyymi
Poliisilla tiedossa epäilty.
- Anonyymi
Yks-Pihlajan vassari pullamössöt asialla.
- Anonyymi
Eikö sinne ja sieltä johtanut vaan yhdet jalanjäljet, toivottavasti jää kiinni oli sitten vassari tai joku muu hörhö.
- Anonyymi
Millä perustelet pihlajalaisten olevan vassareita? Kerroppas vassareiden arvoja ja millaista agendaa ajavat.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Millä perustelet pihlajalaisten olevan vassareita? Kerroppas vassareiden arvoja ja millaista agendaa ajavat.
Siks varmaan kun yhdet ja samat jauhaa siellä omassa ryhmässään yhtä ja samaa.
- Anonyymi
Mesilän...
- Anonyymi
Kasvatuksessa vika alkujaan kun mistään ei saa rangaistusta. Sama apina vandalisoinut maaleilla satojen tuhansien vahingot.
- Anonyymi
Pohjanmaan paskalakit eivät saa tekijää kiinni onkohan ne jo saaneet ratkaistua sitä Lohtajan tilannetta joka tapahtui silloin 1995-1997 Lohtajalla se pohjanamaan paskalakkien siviliimallinen vw golf mk4 kirkkaanpunainen henkilö-auto asuistui ojaan,ja se heidän kyttäämänsä auton kuljettaja joutui heitä tulla auttamaan toinen näistä ns poliiseista vannotti kuljettajaa ettei kertoa asiasta sitten eteenpäin.
- Anonyymi
Olipa pitkä tilanne kun kesti 2 vuotta😲. Siinä ehti jo poliiseilla vuoroin vaihtua muutaman kerran.
- Anonyymi
Edelleen samat tägit ilmestyy liikennemerkkeihin, potkulautoihin, sähkökeskuskuksiin. Kaveri on pikkupojan mitoissa oleva aikuinen, 50kiloinen sosiaalituilla elävä mikropenis joka kokee vallan tunnetta kun "omistaa" sähkökaappeja.
- Anonyymi
Kokkolan sheriffit eivät saa kiinni mitään joka kulkee yli 5 km/h, tämä on nähty.
- Anonyymi
Pub, tra, prf, prfta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33811705IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597946Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut932983Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982248Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1532187Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81646- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin541096Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782